شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۵

مدیر دانشجویی اعلام کرد؛

روز شمار و نامگذاری هفته خوابگاه‌های دانشجویی سال ۹۷دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور اعلام شد؛

خ۲

هفته گرامیداشت خوابگاه ها در دانشگاه برگزار می گردد

سعید کریمی خو ،مدیر دانشجویی اعلام کرد ؛ هر ساله در اردیبهشت ماه هفته ای به نام خوابگاه ها نام گذاری شده است که هر روز از این هفته به یک عنوان تعلق می گیرد.به همین منظور جدول روز شمار هفته گرامیداشت خوابگاه ها از سوی معاونت فرهنگی، دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بر اساس محورهای فعالیت مدیریت های تابعه این معاونت اعلام گردیده است.

بر همین اساس امسال روز اول از این هفته«مهارت های زندگی؛ سبک زندگی سالم»، روز دوم «خوابگاه؛ ورزش همگانی، نشاط و تندرستی»، روز سوم «خوابگاه دانشجویی؛ بهداشت و تغذیه سالم»، روز چهارم «شورای صنفی نماد همکاری و مشارکت اجتماعی»، روز پنجم «خوابگاه؛ ایمنی، آمادگی در شرایط بحرانی»، روز ششم «خوابگاه دانشجویی؛ تاب آوری و مسئولیت پذیری فردی» و روز هفتم «خوابگاه دانشجویی؛ تنوع اقوام و انسجام ملی» نام گذاری شده است. لازم به ذکر است  شعار  امسال هفته خوابگاه ها «خوابگاه دانشجویی نماد همبستگی اقوام و انسجام ملی» می باشد.

همچنین برنامه های ویژه ای از سوی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه به منظور هر چه بهتر برگزار شدن این هفته در حوزه های مختلف مدیریتی تدارک دیده شده است، که دانشجویان خوابگاهی می توانند از این برنامه ها استفاده نمایند.

اکران فیلم به وقت شام ، مسابقه آشپزی، نشست های مشاوره ای ،اردوی یکروزه درون استانی ، مسابقات ورزشی،شب شعر دانشجویی و... گوشه ای از برنامه های این معاونت در هفته گرامیداشت خوابگاه هاست.

لازم به ذکر است هفته گرامیداشت خوابگاه ها از روز پنج شنبه۲۰ اردیبهشت ماه لغایت چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ماه برگزار می شود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.