یکشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۲۱:۲۵

جلسه برنامه ریزی مجمع عمومی و انتخابات شورای مرکزی انجمن های علمی دانشجویی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی برگزار شد

دانشگاه علوم بهزیستی وتوانبخشی

جلسه برنامه ریزی مجمع عمومی و انتخابات شورای مرکزی انجمن های علمی دانشجویی با حضور مدیرامورفرهنگی و فوق برنامه ، کارشناس و دبیران انجمن های علمی برگزار شد.

به گزارش مفدا علوم بهزیستی و توانبخشی، درابتدای جلسه "امیرانصاری" مدیرامور فرهنگی و فوق برنامه  با اشاره به فعالیت های سال گذشته انجمن های علمی بیان داشت : انجمن های علمی دانشگاه علوم بهزیستی وتوانبخشی متشکل از ۱۲ انجمن فعال در حوزه های مختلف در راستای دانش افزایی دانشجویان فعالیت می کند، وی با اشاره مختصری از گزار ش عملکرد انجمن های علمی از برگزاری همایش فصل نو نشاط علمی به منظور ترویج روحیه نشاط علمی، پویایی و سرزندگی دانشجویان، تقویت انگیزه، تبادل تجربیات و هم افزایی دانشی، آشنایی دانشجویان با فضای کارعلمی در دانشگاه خبرداد.       
                                                                   
 وی در ادامه از بودجه بندی سالیانه و نشست مشترک با معاونت آموزشی و پژوهشی جهت برنامه ریزی و برگزاری کارگاه های آموزشی برای دانشجویان و هم چنین انتشار نشریات علمی تخصصی به صورت الکترونیکی درآینده نزدیک خبرداد.   
 درادامه؛ "سیده نداحسینی "کارشناس انجمن های علمی دانشگاه گزارشی از روند ثبت نام انتخابات شورای مرکزی انجمن های علمی و مجمع عمومی داد و گفت : ۱۲ انجمن علمی دانشجویی دانشگاه هرساله با انتخاب ۵نفرعضو اصلی و ۲نفرعضو علی البدل فعالیت میکنند که ثبت نام انتخابات امسال از دو هفته قبل آغاز و اطلاع رسانی شد و انتخابات شورای مرکزی در تاریخ سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ماه سال جاری برگزار می شود.   
 درادامه دبیران انجمن های علمی از آمادگی دانشجویان هر رشته برای مشارکت فعال در انتخابات شورای مرکزی و مجمع عمومی خبردادند.   
  گفتنی است؛ ۱۲ انجمن علمی دانشجویی فعال دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی  در راستای دانش افزایی دانشجویان با پیشتیبانی معاونت فرهنگی دانشجویی فعالیت می کند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.