یکشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۶

سرپرست مدیریت فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی قم خبر داد

ثبت‌نام بیش از یک هزار قمی در بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت/ آزمون‌های شفاهی و کتبی هفته آینده برگزار می‌شود

کاکایی

سرپرست مدیریت فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: آمار ثبت‌نام اساتید، کارمندان و دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی قم در بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از مرز یک هزار نفر عبور کرده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مفدا از قم ؛علی کاکایی طی گفت ‌و گویی با اشاره به پایان مهلت ثبت‌نام بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اظهار کرد: جامعه علوم پزشکی قم در مرحله ثبت‌نام از این جشنواره استقبال چشمگیری داشته است و امیدواریم در رقابت‌ها و ارزیابی‌ها نیز بتوانیم به افق‌های مورد نظر برسیم.
وی با بیان اینکه ۳۰ تن از اساتید، ۲۹۴ نفر از دانشجویان و ۷۵۹ نفر از کارمندان دانشگاه علوم پزشکی قم در سامانه جشنواره قرآنی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ثبت‌نام کرده‌اند، تصریح کرد: آمار شرکت‌کنندگان دانشگاه علوم پزشکی قم در بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت از مرز یک هزار نفر عبور کرده است.
سرپرست مدیریت فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی قم خاطرنشان کرد: امسال برای تبلیغات جشنواره قرآن و عترت در سطح دانشگاه علوم پزشکی قم کارهای قابل تقدیری با مشارکت بخش‌های مختلف انجام شده است که نتیجه این اقدامات را در افزایش آمار ثبت‌نام کنندگان نسبت به سال گذشته، می‌توان مشاهده کرد.
وی ادامه داد: آزمون بخش شفاهی بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت یکشنبه ۲۳ اردیبهشت‌ماه و آزمون رشته‌های کتبی نیز دوشنبه ۲۴ اردیبهشت‌ماه همزمان با کل کشور برگزار می‌شود و جزئیات بیشتر در روزهای آینده اطلاع‌رسانی می‌شود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.