چهارشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۱

حضور چشمگیر دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی در نوزدهمین همایش کشوری آموزش علوم پزشکی و جشنواره آموزشی شهید مطهری

دانشگاه علوم بهزیسیتی و توانبخشی

 دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی در نوزدهمین همایش کشوری آموزش علوم پزشکی و یازدهمین جشنواره آموزشی شهید مطهری که از تاریخ دهم لغایت دوازدهم اردیبهشت ماه ۱۳۹۷ در مرکز همایش های رازی دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزارشده است، حضوری چشمگیر دارد.

   به گزارش مفدا علوم بهزیستی و توانبخشی؛ این دانشگاه جزو هفت دانشگاه علوم پزشکی مستقر در تهران و در منطقه ۱۰ تقسیم بندی وزارت بهداشت قرار دارد و در غرفه مشترک با شش دانشگاه علوم پزشکی تهران ، ایران ، شهید بهشتی ، بقیه الله ، شاهد و ارتش ، انواع فعالیت های نوآورانه آموزشی خود را با امکانات مکتوب تبلیغاتی و اطلاع رسانی ، به نمایش گذاشته است.

   گفتنی است ، نوزدهمین همایش کشوری آموزش علوم پزشکی و یازدهمین جشنواره آموزشی شهید مطهری با حدود سه هزار نفر از اعضای هیات علمی، دانشجویان و کارکنان دانشگاه های علوم پزشکی کشور، هدف " ایجاد عزم کشوری در جهت حرکت به سمت تحول و نوآوری در حوزه آموزش " پیگیری می کند.

   علاوه بر سخنرانی های صاحبنظران، برگزاری سمپوزیوم ها و نشست های علمی، کلینیک های مشاوره در حوزه های تخصصی مرتبط با آموزش پزشکی، از برنامه های مهم این همایش است.

   برنامه تحول و نوآوری در آموزش پزشکی به عنوان یکی از گام های طرح تحول سلامت در دولت یازدهم آغاز شد و اجرای این برنامه اثرات چشمگیری در توسعه آموزش در دانشگاه های علوم پزشکی کشور داشت.  

    این برنامه در دولت دوازدهم نیز از سوی وزارت بهداشت بصورت جدی درحال پیگیری است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.