چهارشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۶

سرپرست کتابخانه مرکزی دانشگاه: با نظرها و پیشنهادهای اعضای هیات علمی، کتابخانه دانشگاه غنی می شود

دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی

سرپرست کتابخانه مرکزی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی به مناسبت برگزاری سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران (از ۱۲ لغایت ۲۲ اردیبهشت ماه) گفت: با نظرها و پیشنهادهای اعضای هیات علمی، کتابخانه دانشگاه غنی تر از گذشته خواهد شد.

به گزارش مفدا علوم بهزیستی و توانبخشی؛ " فرشته مخبر دزفولی " در آستانه برگزاری نمایشگاه بین المللی کتاب تهران گفت : نمایشگاه فرصت خوبی است تا کمبودهای اطلاعاتی و منابع مورد نیاز اعضای محترم هیات علمی و گروه های آموزشی و مراکز تحقیقاتی دانشگاه خریداری شود.

    وی اظهارداشت: کتابخانه مرکزی دانشگاه همانطور که در سالهای اخیر برای خرید کتاب و منابع مورد نیاز ، از نظرها و پیشنهادهای اساتید استفاده کرده است ، امیدواریم اعضای محترم هیات علمی و دانشجویان تحصیلات تکمیلی همچنان ما را در این مهم یاری کرده و منابع مورد نیاز خود و دانشجویان را به ما معرفی کنند تا از فرصتی که با برگزاری نمایشگاه بین المللی کتاب فراهم شده ، بهره گرفته و نسبت به رفع کمبودهای اطلاعاتی و مطالعاتی اقدام کنیم.

   سرپرست کتابخانه مرکزی دانشگاه ، پورتال این کتابخانه به آدرس http://lib.uswr.ac.ir   را برای اطلاع کارکنان ، اساتید و دانشجویان ، جهت دریافت اطلاعات تکمیلی در خصوص منابع موجود کتابخانه و اخبار نمایشگاه کتاب ، اعلام کرد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.