چهارشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۰

با انتخاب مجمع عمومی کانون دانشجویی ماهد ترکیب افراد جدید برای شورای مرکزی جدید برای این کانون تعیین شد

ماهد

کانون سبک زندگی ماهد در هفته فرهنگی امسال کانون ها توانست به عنوان خلاق ترین کانون انتخاب شود، با توجه به سال آخر کارشناسی بودن شورای مرکزی این کانون و ورود به بالین این افراد و نیافتن فرصت کافی برای همراهی کانون با انتخاب مجمع عمومی این کانون ترکیب افراد جدیدی برای شورای مرکزی آن انتخاب شد.

به گزارش مفدا تبریز ،کانون سبک زندگی ایرانی-اسلامی ماهد  در  دانشکده ی پرستاری و مامایی تاسیس شد و در اوایل تاسیس در این دانشکده و سال های بعد در سطح دانشگاه علوم پزشکی تبریز اقدام به فعالیت های عام المنفعه و فرهنگ سازی کرده است.

کانون با شورای مرکزی سابق که شامل محمدرضا سپهری (دبیر)، شادی حسینی، محدثه حیدری، امیر کعبه و حامد اکبریان بود ؛ شورای مرکزی سابق فعالیت هایی همچون طرح مسواک با وضو، طرح صفر تا صد کار تشکیلاتی، برگزاری دو سال جشن روز پرستار در دانشکده ی پرستاری و مامایی و ... را انجام داده است و در هفته ی فرهنگی سال 95 موفق به کسب عنوان خلاق ترین کانون در بین کانون های دانشگاه علوم پزشکی تبریز شد.
باتوجه به اینکه تمام افراد شورای مرکزی سابق ، دانشجویان دانشکده ی پرستاری و مامایی بودند و از ترم 7 تماما در بالین حضور داشتند بدلیل نداشتن فرصت کافی برای همراهی کانون این کانون به افراد شورای مرکزی جدید که با انتخاب مجمع عمومی کانون تعیین شده بودند تحویل داده دادند.
شورای مرکزی جدید شامل حسن کشفی بناب، سالار علیپور، ابراهیم میرزاجانی، پریسا پورمهدی، الهام سید کنعانی و ناهید جعفری است. 
برنامه های شورای مرکزی جدید شامل گسترش کانون در سطح دانشگاه علوم پزشکی تبریز، تنظیم منشور حقوق دانشجوی علوم پزشکی در بالین، برگزاری کارگاه های «من با افتخار یک پرستار هستم»، اجرای طرح «حدیث هایی برای زندگی» و ... می باشد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.