یکشنبه ۹ آبان ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۶

در دانشگاه علوم پزشکی همدان آغاز شد؛

ارزیابی و رتبه‌بندی عملکرد شوراهای انضباطی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور

مصاحبه پایگاه خبری مفدا در همدان با دکتر صرامی

دومین دوره ارزیابی و رتبه‌بندی عملکرد شوراهای انضباطی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در سال ۹۵، از شنبه هشتم آبان ماه در دانشگاه‌ علوم پزشکی همدان آغاز و تا ۱۲ آبان ماه ادامه دارد.

به گزارش مفدا همدان، دومین دوره ارزیابی و رتبه‌بندی عملکرد شوراهای انضباطی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در سال ۹۵، از شنبه هشتم لغایت ۱۲ آبان ماه به مدت پنج روز در دانشگاه‌ علوم پزشکی همدان ادامه دارد.

دکتر وحید صرامی دبیر شورای مرکزی انضباطی دانشجویان وزارت بهداشت در این نشست گفت: در راستای رتبه‌بندی و ارزیابی شوراهای انضباطی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور، از بین شوراهای انضباطی حائز رتبه برتر در رتبه‌بندی سال گذشته، شوراهای انضباطی پنج دانشگاه همدان، اردبیل، شیراز، کاشان و اهواز با رای دبیران شورهای انضباطی، جهت ارزیابی شوراهای انضباطی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور انتخاب شدند.

صرامی افزود: از شاخص‌ها و ملاک‌های ارزیابی می‌توان به تشکیلات، امکانات، نحوه رسیدگی حقوقی به پرونده‌های انضباطی و اقدامات آموزشی و پژوهشی اشاره کرد.

دبیر شورای مرکزی انضباطی دانشجویان وزارت بهداشت به تمهیدات شورای انضباطی برای انتخابات  ریاست جمهوری اشاره کرد و افزود: با توجه به انتخابات در پیش رو، شوراهای انضباطی می‌توانند به عنوان بازوی کمکی در دانشگاه، با ایجاد فضایی سالم و پرنشاط، به برگزاری انتخابات کمک کنند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.