چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۵

برگزاری جلسه تقدیر و تشکر از مدیر، مسئول و کارشناسان پایش برنامه عملیاتی دانشگاه کردستان

برگزاری جلسه تقدیر و تشکر از مدیر، مسئول و کارشناسان پایش برنامه عملیاتی دانشگاه کردستان

جلسه تقدیر و تشکر از مدیر، مسئول و کارشناسان پایش برنامه عملیاتی سال 1396 حوزه های مختلف دانشگاه علوم پزشکی کردستان برگزار شد.

در این جلسه رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو، خطاب مدیران و مسئولان گفت: شما کارشناسان برنامه عملیاتی را می توان مستندسازان دانشگاه نامید، زیرا شما هستید که فعالیت های دانشگاه را به معرض نمایش و نقد و بررسی قرار می دهید. 
دکتر سیامک واحدی ادامه داد: برنامه ریزی اساس کار است واگر در راستای اهداف سازمانی برنامه نداشته باشیم ، متضرر خواهیم شد.
وی افزود: سازمان در زمینه برنامه ریزی گامهای بزرگی برداشته است و ما در منطقه قطب 3 باید با توجه به اهداف سازمانی همانگونه که تاکنون برنامه داشته ایم، برنامه ها را ارتقاء داده و با سرعت برنامه ها را پیگیری نماییم.
 ریس دانشگاه ضمن تشکر از تلاش های مستمر کارشناسان تیم عملیاتی این معاونت که به کسب نتایج عالی در بین سایر دانشگاه ها و همچنین در سطح قطب 3 منجر شد،با اعطای لوح تقدیر نمودند.
گفتنی است، در این جلسه مدیران و مسئولین برنامه عملیاتی گزارشی از فعالیت های انجام شده در راستا برنامه عملیاتی سال 96 ارائه نمودند،  سپس به بیان نظرات و پیشنهادات و راهکارهای مناسبی جهت پیشبرد هر چه بهتر اهداف و برنامه های عملیاتی سال97 پرداختند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.