سه‌شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۷

تبریک معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه به مناسبت فرارسیدن نوروز باستانی

الهه ارمی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه

الهه ارمی، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه با صدور پیامی فرارسیدن نوروز باستانی را به همه کارکنان، اساتید و دانشجویان تبریک گفت

 الهه ارمی، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه با صدور پیامی فرارسیدن نوروز باستانی را به همه کارکنان، اساتید و دانشجویان تبریک گفت، در این پیام آمده است:


یا مقلب القلوب و الابصار/ یا مدبر اللیل و النهار/ یا محول الحول و الاحوال/ حول حالنا الی احسن الحال

 بهار طبیعت از راه می رسدو صحنه ی جهان، آیینه ی تمام نمای قدرت خداوندی می گردد. در بهار همه چیز رنگ تازگی می گیرد.  بهار مثل جان در کالبد شهر جاری است. آمدن عید یادآور جشن و شادمانی ها، غبار غم از دل زدودن و شور و شعف و شادی را به خانه ی دل و جان دعوت کردن و کام را شیرین نمودن است.

 خداوند را شاکرم که توفیق خدمت گذاری در عرصه فرهنگی نصیب بنده و همکارانم نموده است. بی گمان توفیق این معاونت در سال ١٣٩٧ در عرصه  های علمی و فرهنگی در گرو زحمات، حمایت ها و همکاری های بیشائبه شما دانشجویان و همکاران عزیز محقق گشته است. لذا ضمن تقدیر و تشکر از تمامی شما با افتخار اعلام می دارم که در تداوم این راه پر مسئولیت به سبب این حمایت ها، عزممان را جزم تر نموده و با برنامه ریزی های انجام شده قصد آن داریم تا ضمن کسب رضایتمندی خداوند منان و همنوعان، گام های بلندتری برداریم. شما پرچمداران فرهنگ هستید و ذهن شما  به ایده هایی نو نگارگری شده است و این شما هستید که می توانید در این عرصه پیشگام باشید و آن را بخوبی گسترش دهید. 

 فرا رسیدن نوروز باستانی و بهاران شکوهمند را که هنگامه ی تجلی مواهب الهی بر بستر طبیعت است را به محضر ارزشمند شما  دانشجویان گرانقدر و سرمایه های مهم آینده کشور، اساتید ارجمند و کارکنان گرامی تبریک و تهنیت عرض می نمایم. نظر مهر ربوبیت در دلتان پر دوام ، بر بساط عافیت آرام ،  کارهایتان بر نظام  ، دولتتان تمام  و روز و نوروزتان فرخنده در ایام  باشد .


الهه ارمی
معاون فرهنگی و دانشجویی

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.