سه‌شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۹

پیام تبریک عید دکتر کدخدازاده معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه:

نوبهار است در آن کوش که خوشدل باشی

66

به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: دکتر مهدی کدخدازاده معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه طی پیامی آغاز سال 1397 خورشیدی را به دانشگاهیان فرهیخته علوم پزشکی شهید بهشتی تبریک گفتند.

به نام ایزد پاک

نوبهار است در آن کوش که خوشدل باشی

فصل رویش، پویش و خیزش از راه رسید و طراوت و آراستگی طبیعت روح تازه در کالبد آن متجلی کرد. اکنون که به استقبال بهار می‌رویم از همه اساتید، دانشجویان و همکاران گرامی، در سنگر خدمت و دانش به جهت کوشش های ارزنده‌شان در تحقق اهداف این معاونت در سالی که گذشت سپاسگزارم.

 

امید آن داریم در سال پیش رو بتوانیم در راستای اهداف استراتژیک معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه و همگام با اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، مأموریت های تدوین شده این معاونت را از جمله مشارکت دانشجویان در تصمیم سازی ها و تصمیم گیری ها، کشف و پرورش استعدادهای فرهنگی، ورزشی اساتید، دانشجویان و همکاران دانشگاه، توانمندسازی دانشجویان در امور اجتماعی، پرورش و ارتقاء مهارت های فردی، خانوادگی و اجتماعی، بهبود روابط دانشجویی و کار گروهی، پروفیشنالیسم، الگوسازی و جانشین پروری، توجه به تمامی سلایق دانشجویی در برنامه های فرهنگی- هنری، پایش و ارتقای بهداشت و سلامت روان، بهبود فضای فرهنگی، ورزشی و امور رفاهی، استاندارد سازی خوابگاه ها، پایش و ارتقای باورهای دینی، تشکیل و پیشبرد محصول محور انجمن های علمی، مطالعه، طراحی و تولید سامانه جامع الکترونیک فعالیتای فرهنگی، ورزشی و دانشجویی و... محقق سازیم.

در پایان اینجانب مفتخرم حلول دوباره بهار طبیعت را که چون همیشه با جامه رمز و رازگونه خود، مشام جان را می نوازد، به عاشقان تهنیت و شادباش گفته و از خداوند متعال آرزومند تندرستی، شادکامی، سرسبزی و شکفتگی برای همه ایرانیان در ظل توجهات حضرت ولی عصر(عج) هستم. همچنین امیدوارم در سال جدید شاهد تعالی و ارتقاء تمامی سطوح جامعه و کسب افتخار برای تمام مردم ایران زمین در عرصه های ملی و بین المللی باشیم.

دکتر مهدی کدخدازاده

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.