سه‌شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۰

معاونت فرهنگی و دانشجویی؛

پایان اردوی "راهیان نور" دانشگاه

پایان اردوی "راهیان نور" دانشگاه

دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی بابل پس از بازدید از مناطق جنگی دفاع مقدس و سفر زیارتی به شهر مقدس "قم" در آستانه سال نو، به شهرهای خود بازگشتند.

 به گزارش مفدا بابل؛ به رسم هر سال، اردوی "راهیان نور" توسط "بسیج دانشجویی" ویژه دانشجویان و "بسیج جامعه پزشکی" ویژه اساتید و کارکنان دانشگاه ۲۰ الی ۲۷ اسفند اجرا شد که در سه کاروان به سوی مناطق عملیاتی جنوب کشور در هشت سال دفاع مقدس رهسپار شده و با آرمان های شهدا و ایثارگران آشنا شده و تجدید عهد کردند. این اردو با مساعدت "دکتر فرزاد جلالی"، رئیس دانشگاه، "دکتر مهدی پورامیر"، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه و "دکتر زینب جهانیان"، مدیر امور فرهنگی انجام شد. طی این اردو که در آستانه سال ۹۷ برگزار شد، دانشجویان پسر دانشگاه اقدام به کاشت ۵۰ اصله نهال در "منطقه عمومی هویزه" کردند. همچنین دانشجویان دختر دانشگاه با حضور در "گلزار شهدای اهواز" ۲۰ اصله نهال کاشتند. از دیگر برنامه های جالب و فرهنگ ساز این اردو خرید ۸ عدد گوشی پرچمدار جدید "جی ال ایکس" توسط دانشجویان پسر دانشگاه بود که اهمیت نگاه ویژه به تولیدات داخلی را نمایان می کند.

گفتنی است این سفر نورانی در مسیر بازگشت، با سفر به شهر مقدس "قم" و حضور در "مسجد جمکران" و همچنین حضور در جوار مزار شهدای دانشگاه پایان یافت.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.