دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۲

آخرین شماره خبرنامه الکترونیکی مفدا در سال ۹۶ منتشر شد

mefda77

هفتادوهفتمین شماره خبرنامه مفدا منتشر شد، در این شماره مهم ترین اخبار فعالیت ها و رویدادهای مهم فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی کشور در بازه زمانی۲۳تا۲۸ اسفند منتشر شده است.

این هفته‌نامه، خلاصه‌ای از مهمترین اخبار هفتگی پایگاه اطلاع‌رسانی مفدا به صاحب امتیازی روابط عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت و گزیده‌ای از خبرهای «وب‌سایت‌های خبری مفداهای دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور» در دوره زمانی۲۳تا ۲۸ اسفندماه سال جاری را منتشر کرده است.

از جمله مهمترین خبرهای منتشر شده در این شماره می‌توان به اخبار مربوط به بازدید دکتر فراهانی از دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، انتشار اولین گزارش فعالیت‌های جهادی دانشگاهیان وزارت بهداشت، برگزاری چهارمین کنگره شهدای علوم پزشکی سراسر کشور با حضور وزیر بهداشت و برگزاری نشست دبیران کانون‌های فرهنگی با تاکید بر فراگیری مهارت«حل مساله نوآورانه» اشاره کرد.

 علاقه‌مندان می‌توانند برای مطالعه کلیه اخبار رویدادها و فعالیت‌های فرهنگی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور، به پایگاه اطلاع‌رسانی معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت «مفدا» و دیگر « مفداهای دانشگاهی» به نشانی ذیل مراجعه کنند.

برای دریافت هفتادوهفتمین شماره خبرنامه مفدا (اینجا) کلیک کنید

آرشیو خبرنامه الکترونیکی مفدا را (اینجا) مطالعه کنید