چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۵

منابع آزمون بخش معارف قرآنی بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان وزارت بهداشت( رشته آشنایی با ترجمه و تفسیرقرآن)

کتاب قرآن

منابع آزمون بخش معارف قرآنی رشته آشنایی با ترجمه و تفسیر قرآن کریم، در مرحله دانشگاهی بیست و سومین دوره جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان وزارت بهداشت ( ویژه اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور) مشخص شد.

به گزارش مفدا، منابع آزمون بخش معارف قرآنی رشته آشنایی با ترجمه و تفسیر قرآن کریم، در مرحله دانشگاهی بیست و سومین دوره جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان وزارت بهداشت ( ویژه اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور) مشخص شد.

بیست و سومین دوره جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان وزارت بهداشت ویژه دانشجویان، کارکنان و اساتید دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور که ثبت نام آن روزهای گذشته آغاز شد، در بخش دانشگاهی از اردیبهشت‌ماه سال آینده آغاز می‌شود. همچنین مرحله نهایی این جشنواره تابستان سال آینده به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان برگزار خواهد شد.

بیست و سومین دوره جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان وزارت بهداشت،  با شروع ثبت نام برای حضور در این جشنواره وارد فاز اجرایی خوده شده است. قبل از شروع ثبت نام، آیین نامه این دوره از جشنواره در نیمه اول دی ماه به تمامی واحدهای دانشگاهی وزارت بهداشت ابلاغ شد تا با جشنواره دوره بیست و سوم بیش از پیش آشنا شوند.
بر اساس آنچه که در آیین نامه دوره بیست و سوم دانشگاهیان وزارت بهداشت آمده است، در دوره بیست و سوم در دو مرحله دانشگاهی و سراسری برگزار می‌شود و ویژه کارکنان، اساتید و دانشجویان این وزارتخانه است که از بین آنها اساتید و دانشجویان برگزیده به جشنواره ملی در سال ۹۷ راه خواهند یافت.

برای دریافت منبع آزمون بخش معارف قرآنی رشته آشنایی با ترجمه و تفسیر قرآن کریم در مرحله دانشگای بیست و سومین جشنواره قرآن وعترت وزارت بهداشت اینجا کلیک کنید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.