دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۶:۲۵

به نفع خیریه جوانه سبز؛

بازارچه شیرینی‌های خانگی در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برپا شد

انجمن خیریه سبز

دانشجویان انجمن علمی تکنولوژی جراحی اقدام به برپایی بازارچه خیریه شیرینی‌های خانگی به نفع خیریه جوانه سبز در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر کرد.

به گزارش مفدا بوشهراین بازارچه خیریه با کمک و همیاری دانشجویان و استادان  رشته تکنولوژی جراحی و حمایت معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در تاریخ 22 اسفندماه برگزار شد و با استقبال خوب دانشجویان و کارکنان دانشگاه همراه شد.

 "انجمن حمایت از بیماران سرطانی جوانه سبز بوشهر با هدف حمایت از بیماران مبتلا به سرطان درسال 13۹۴ زیر نظر دانشگاه علوم پزشکی تأسیس شده است.

این انجمن با کوشش زنده‌یاد “خضر بازیاری” و سپس به دنبال فوت این فعال ِ اجتماعی براثر بیماری سرطان، با پی گیری‌های خواهر وی سروگل بازیاری” تأسیس شده است.

 بااینکه هنوز مدت زیادی از تأسیس این انجمن خیریه نگذشته است، اما تعداد زیادی از بیماران نیازمند در این انجمن عضو شده و موردحمایت قرارگرفته‌اند.

این‌گونه فعالیت‌ها ضمن اینکه روحیه انسان‌دوستی را در دانشجویان تقویت می‌کند تمرین کارگروهی و تقویت بنیان‌های مشارکت فعال و نیز همکاری داوطلبانه در میان آنان نیز هست و بی‌شک دستاورد چنین برنامه‌هایی تجربه ارزشمند همیاری و همچنین تعهد و احساس مسئولیت در قبال جامعه انسانی خواهد بود.

فرهنگ کار خیر و امور خیریه در کشور ما قدمتی دیرینه دارد. گرایش به کمک کردن و یاری‌رساندن به دیگران یکی از جنبه‌های بالندگی شخصیت و رشد جنبه‌های معنوی و روحی انسان است.

انتهای پیام/

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.