دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۹

با هدف توجیهی بیست وسومین جشنواره قرآن و عترت (ع)؛

نشست رابطین امور قرآنی واحدهای تابعه دانشگاه علوم پزشکی گیلان برگزار شد

رابطین قرآنی

نشست رابطین امور قرآنی واحدهای تابعه دانشگاه علوم پزشکی گیلان با هدف توجیهی آیین نامه بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت و با حضور مدیر تعالی دانشگاه، رئیس اداره فوق برنامه در محل سالن اجلاس دانشکده پرستاری مامایی شهید بهشتی رشت، برگزار شد.

به گزارش مفدا گیلان، دکتر حسن رخ شاد، مدیر تعالی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی گیلان صبح امروز (دوشنبه) در نشستی که  با رابطین قرآنی و فرهنگی واحدهای تابعه دانشگاه علوم پزشکی گیلان با هدف جذب دوره مقدماتی بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت سال ۹۷ گفت: نقش شما رابطین فرهنگی و قرآنی در ثبت نام جشنواره خیلی خیلی  مهم است و در ادامه از تمامی رابطین خواست تا اساتید، دانشجو و کارمندان علاقه مند را شناسایی و جذب کنند.

دکتر رخ شاد  با بیان این که نیازمند همراهی شما رابطین هستیم، تصریح کرد: تا پایان فروردین ۹۷ فرصت ثبت نام برای مرحله مقدماتی می باشد خیلی از دانشجویان توانمندند ولی یا اطلاع کافی ندارند و یا زمینه ی علاقه در آن ها ایجاد نشده است وی از رابطین خواست که برنامه های لازم جهت ایجاد علاقه و اطلاع رسانی مناسب صورت گیرد.

در ادامه حجت السلام والمسلمین محمد حسن خواه، رئیس اداره فوق برنامه دانشگاه علوم پزشکی گیلان نیز ضمن تقدیر از حمایت معاونت فرهنگی و دانشجویی در خصوص برنامه های قرآنی در دانشگاه اظهار داشت: با توجه به اینکه دانشگاه علوم پزشکی گیلان میزبان جشنواره قرآن و عترت در سال ۹۷ است وضعیت ثبت نام خوبی نداریم.

رئیس اداره فوق برنامه تصریح کرد: بیشترین دغدغه، ثبت نام در مرحله ی مقدماتی جشنواره است و باید متقاضیان استان گیلان، استقبال بیشتری نشان دهند در ادامه  از  رابطین خواست حداقل بیست نفر را شناسایی کنند تا دانشگاه علوم پزشکی گیلان شایستگی میزبانی را داشته باشد.

همچنین درگذشت همکار خوبمان سرکار خانم پور صفر، رئیس اداه فرهنگی که یکی ازفعالان  در عرصه فرهنگی بود را تسلیت و  خواستار شادی روح آن مرحومه شد.

فرج اله لایق برحق، دبیر شورای قرآنی دانشگاه از جمعیت رابطینی که در این نشست حضور داشتند و فعالیت ها و همکاری لازم را انجام دادند، تقدیر کرد.

 دبیر شورای قرآنی دانشگاه افزود:  اگر فعالیت و برنامه های لازم و زمینه علاقه برای ثبت نام انجام شود،با افزایش آمار ثبت نام، روبرو خواهیم شد.


همچنین وظایف رابطین در قالب پمفلت گفته شد که شامل نصب بنر و پوستر، انتخاب سفیران، تکثیر پمفلت و توجیه سفیران نسبت به آن، برگزاری محفل انس با قرآن و تشویق مجدد به ثبت نام و... می باشد.

در ادامه حاضرین به بیان پیشنهادات و  نظرات خود، و بررسی وضعیت موجود در واحدهای تابعه های خدمتی خود پرداختند.

گفتنی است: مهلت ثبت نام مرحله مقدماتی، تا پایان فروردین ماه ۹۷ و برگزاری مرحله مقدماتی، از اردیبهشت ماه سال آینده میباشد که این جشنواره در هشت بخش و شامل ۴۵ رشته  و تمامی شرکت کنندگان می توانند از بین هشت بخش مذکور در سه بخش مجزا شرکت نمایند.

برای دیدن گزارش تصویری کلیک کنید. 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.