دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۷:۲۰

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی قم:

آسیب‌شناسی موفق سبب رفع مشکلات کشور می‌شود

دکتر حکیم الهی

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی قم با بیان اینکه آسیب‌شناسی لازمه رفع مشکلات در هر عرصه‌ای است، گفت: کشور ما دارای نیروهای انسانی و منابع بسیاری است و اگر بتوانیم در مرحله آسیب‌شناسی موفق عمل کنیم بسیاری مشکلات کشور رفع می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی مفدا از قم، دکتر جواد حکیم‌الهی امروز در مراسم تجلیل از کارمندان معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی قم که در سالن علامه طباطبایی ساختمان اداری این معاونت برگزار شد، با اشاره به اینکه عمر انسان با سرعت درحال گذر است، اظهار کرد: نمی‌توان گفت انسان‌ها با گذر زمان بزرگ می‌شوند چراکه بزرگ شدن انسان در گرو تعالی روح است.

وی با بیان اینکه مرگ برای تمام انسان‌ها ازجمله انبیا و اولیای الهی وجود داشته است، عنوان کرد: متاسفانه عموم مردم مرگ را فقط برای دیگران می‌بینند و هیچ زمانی خود را آماده این سفر نمی‌کنند.

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی قم با اشاره به اینکه باور داشتن مرگ در تعالی روح تاثیر بسیاری دارد، مطرح کرد: سال 96 برای معاونت فرهنگی و دانشجویی یک سال موفقیت‌آمیز همراه با پیشرفت‌های مطلوب بوده است.

وی با بیان اینکه آسیب‌شناسی لازمه رفع مشکلات در هر عرصه‌ای است، خاطرنشان کرد: کشور ما دارای نیروهای انسانی و منابع بسیاری است و اگر بتوانیم در مرحله آسیب‌شناسی موفق عمل کنیم بسیاری از مشکلات کشور رفع می‌شود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.