دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۷:۱۶

در سالن علامه طباطبایی(ره)؛

کارکنان معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی قم تجلیل شدند

تجلیل

کارمندان معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی قم طی مراسمی با حضور جمعی از مدیران در سالن علامه طباطبایی این معاونت مورد تجلیل قرار گرفتند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی مفدا از قم، کارمندان معاونت امور دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی قم ظهر روز بیست هفتم اسفندماه با حضور دکتر جواد حکیم الهی، مهندس عزیزی فر مدیر دانشجویی و کاکایی قائم مقام مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی قم در سالن علامه طباطبایی(ره) تجلیل شدند.

دکترجواد حکیم الهی معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی قم در این مراسم با اشاره به اینکه باور داشتن مرگ در تعالی روح تاثیر بسیاری دارد، مطرح کرد: سال 96 برای معاونت فرهنگی و دانشجویی یک سال موفقیت‌آمیز همراه با پیشرفت‌های مطلوب بوده است.

همچنین، علی کاکایی قائم مقام مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی قم با اشاره به اینکه سال 96 یک سال پر تلاش و پرکار بوده است، اظهار کرد: همانطور که در سال 96 موفقیت‌های بسیاری داشته‌ایم امیدواریم سال آینده نیز یک سال موفقیت‌آمیز همراه با پیشرفت‌های مختلف را رقم بزنیم.

وی ضمن تقدیر از بخش‌های مختلف معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی قم عنوان کرد: امیدواریم سال آینده با اجرای حرکت‌های فرهنگی گسترده بتوانیم رسالت‌های خود را به شیوه مطلوب‌تری در این دانشگاه دنبال کنیم.

لازم به ذکر است، دیگر اعضای حاضر در این نشست به طرح پیشنهادات و نظرات خود در مورد عملکرد سال 96 معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی قم پرداختند و نسبت به توسعه فعالیت‌های فرهنگی و ارائه خدمات دانشجویی مطلوب‌تر ابراز امیدواری کردند.
 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.