شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۸

رئیس اداره رفاه و تعاون دانشجویان؛

پرداخت بیش از چهارهزار و هشتصد تسهیلات رفاهی در سال 96

اداره رفاه و تعاون دانشجویان

فریده باشی از پرداخت بیش از چهار هزار و 800 فقره تسهیلات رفاهی به دانشجویان در سال جاری خبر داد.

به گزارش مفدا تهران، طبق قوانین صندوق رفاه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی انواع وام های تحصیلی، مسکن، ضروری، ودیعه مسکن و حق الزحمه دانشجویی در سال 1396 به دانشجویان علوم پزشکی تهران پرداخت شده است.
فریده باشی رئیس اداره رفاه و تعاون دانشجویان گفت: درسال 96 بالغ بر سه هزار و 400 فقره وام تحصیلی، 95 فقره وام مسکن و 432 فقره وام ضروری به ارزش بالغ بر 2 میلیارد تومان به دانشجویان مقاطع مختلف پرداخت شد.
وی ادامه داد: وام های ودیعه مسکن عادی، تکمیلی و نخبگان نیز به 142 دانشجو پرداخت گردید و ارزش مالی آن نیز بیش از یک میلیارد و پانصد میلیون تومان است و دانشجویان در زمان اعلام شده برای ثبت نام و ارائه درخواست هر کدام از وام های فوق، با ورود به سامانه رفاهی دانشجویان، تقاضای خود را ارسال و پس از بررسی مدارک در صورت داشتن شرایط لازم، وام ها به حسابشان واریز شده است.
باشی در خصوص پرداخت حق الزحمه دانشجویی نیز عنوان کرد: در 12 ماه گذشته به 734 نفر از دانشجویان که در قسمت های مختلف معاونت، دانشکده ها و ... فعالیت می کردند، مبالغی به عنوان حق الزحمه دانشجویی پرداخت شده که ارزش مالی آن در حدود 94 میلیون تومان است.
توضیح اینکه، دانشجویانی که تاکنون موفق به ثبت نام وام تحصیلی نشده اند، می توانند از 15 فروردین تا 30 اردیبهشت ماه سال آینده با وارد شدن به سامانه رفاهی دانشجویان دانشگاه ثبت نام کنند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.