شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۵

رشد آمار ثبت نام شدگان بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت در دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان

رنجبر

صدیقه رنجبر مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان از آمار واستقبال ثبت نام شدگان در بیست و دومین جشنواره قرآن وعترت دانشگاه خبر داد.

به گزارش مفدا هرمزگان ، رنجبر هدف از این جشنواره را اعتلای اخلاق ،دین و ترویج فرهنگی قرآن و عترت در بین دانشگاهیان دانست و با توجه به اینکه این جشنواره بستری مناسب جهت شناسایی چهره های برتر قرآنی در سطح دانشگاه و کشور می باشد وزارت بهداشت اقدام به برگزاری جشنواره قران و عترت می نماید.

مدیر فرهنگی دانشگاه افزود: یکی از اهداف این گونه فعالیت ها جذب کلیه دانشگاهیان با استعداد های متفاوت است از این رو تنوع رشته های قرآنی اعم از قرائت ، حفظ، بخش های هنری و .... موجب جذب بیشتر مخاطب شده که این خود زمینه مشارکت کلیه افراد با زمینه و استعداد های متفاوت خواهد شد .

به حمدالله وضعیت دانشگاه نسبت به سال گذشته تا این لحظه رشد چشمگیری داشته که به تفکیک در بخش دانشجویی ۱۰۷ نفر ، اساتید واعضاء هیئت علمی ۱۰ نفر کارکنان ۸۹۱ نفر که جمعا۱۰۰۸  نفر بوده که نسبت به سال گذشته رشد بسیار خوبی داشتیم.

در جشنواره سال ۹۶ از روش تبلیغ چهره به چهره استفاده شد گر چه این امر زمان بر بوده ، یکی دیگر از راهکار های تمرکز به رابطین بوده که بحمدلله امسال با فعالیت این بزرگواران شاهد رشد ۱۰۰ درصد خواهیم بود. البته قابل ذکر است تمامی مراکز همکاری و تعامل بسیار خوبی داشتند که جای بسی تقدیرو تشکر از مسئولین مربوطه به فعال و کارسازان حوزه فعال فرهنگی دارد که زمینه مناسب را فراهم نمودند.

رنجبردر مورد پایان زمان ثبت نام این جشنواره افزود: زمان ثبت نام جشنواره تا پایان فروردین ماه سال ۹۷ است کم قابل تمدید نمی باشد لذا از کلیه عزیزانی که هنوز موفق به ثبت نام نشده اند دعوت می گردد هر چه سریعتربه سایت http://quran.behdasht.gov.irمراجعه و یا از این طریق واحد فرهنگی با شماره 09170924806 (تلگرام)،07633317344اطلاعات مورد نیاز را دریافت کنند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.