شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۹

با همت اداره مشاوره سلامت روان دانشگاه علوم پزشکی قزوین؛

کارگاه مهارت فرزند پروری برگزار شد

کارگاه فرزند پروری

با همت اداره مشاوره و سلامت روان و دفتر مشاوره دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی قزوین، کارگاه "مهارت فرزند پروری برگزار شد.

به گزارش مفدا قزوین،  به همت اداره مشاوره و سلامت روان و دفتر مشاوره دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی قزوین، کارگاه "مهارت فرزند پروری: روشی برای ساختن شخصیت سالم و پیشگیری از مشکلات روانی در فرزندان  " ویژه کارکنان دانشگاه در تاریخ ۲۴ اسفند ۹۶ در دانشگاه علوم پزشکی قزوین برگزار گردید .

در این کارگاه، رامش حسین زاده، رئیس اداره مشاوره دانشگاه - ضمن خوش آمدگویی به حاضرین، هدف از تشکیل این کارگاه را تقویت مهارت فرزندپروری والدین جهت کمک به فرآیند رشد سالم شخصیت کودکان عنوان کرد و گفت: امروزه با توجه به اهمیت رشد شخصیت انسان در تمام مراحل زندگی و تاثیر آن بر کارکردهای فردی و اجتماعی افراد، آموزش مدل‌های علمی فرزند پروری ضروری است.

در ادامه این برنامه، علی امیری- کارشناس ارشد روانشناسی کودک، به تدریس مباحثی از جمله: مراحل روانشناختی رشد و ویژگی‌های هر مرحله، نیازهای اساسی روانشناختی هفت سال اول زندگی کودک، سبک‌های فرزند پروری و ویژگی‌های هر سبک،  تکنیک‌ها و خطاهای شایع در  مهارت فرزند پروری پرداخت .

همچنین در پایان این کارگاه، آزمون "سنجش سبک‌های فرزندپروری بامریند" از شرکت کنندگان به عمل آمد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.