شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۴

برگزاری سمپوزیوم ایران وچین درحوزه‌ نانوپزشکی و نانوبیوتکنولوژی

سمپوزیوم ایران وچین درحوزه‌ نانوپزشکی و نانوبیوتکنولوژی

اولین سمپوزیوم دوجانبه‌ ایران و چین در حوزه‌ نانوپزشکی و نانوبیوتکنولوژی با حضور پژوهشگران برجسته آکادمی علوم چین از۲۷ تا ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ در دانشگاه صنعتی سهند تبریز برگزار می‌شود.

به گزارش مفدا به نقل از ستاد ویژه توسعه فناوری نانو ریاست جمهوری، نخستین سمپوزیوم دو جانبه‌ ایران و چین با محوریت فناوری نانو در پزشکی و فناوری زیستی، پذیرای پژوهشگران، اساتید و متخصصین ایرانی و چینی در دانشگاه صنعتی سهند تبریز خواهد بود.
در این سمپوزیوم، پژوهشگران برجسته آکادمی علوم چین پیرامون موضوعات متنوعی از جمله نانو ذرات کاربردی برای تصویربرداری تومور، تصویربرداری پیشرفته‌ فلورسانس داخل بدن، هیدروژل‌ها برای بهبود زخم یا جراحت، کاربرد زیست‌فناوری نانوذرات و طراحی دقیق نانو پزشکی برای کنترل تومور سخنرانی می کنند.
کمیته اجرایی این سمپوزیوم اعضای هیأت علمی دانشگاه صنعتی سهند تبریز با همکاری صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور می‌باشد. این سمینار به مدت ۴ روز از تاریخ ۲۷ تا ۳۰ فرودین ۱۳۹۷ در محل پژوهشکده‌ مواد پلیمری واقع در دانشگاه صنعتی سهند تبریز برگزار خواهد شد.
علاقه مندان برای ثبت‌ نام و اطلاعات بیشتر با شماره تلفن‌های ۳۳۴۵۹۰۹۰-۰۴۱۳۳۴۵۹۰۸۷ و ۰۴۱۳۳۴۴۴۳۱۴ یا صندوق پست الکترونیکی sino_iranB۲۰۱۸@sut.ac.ir تماس حاصل نمایند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.