چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۲

مدیرکل دانشجویی وزارت بهداشت از اماکن خوابگاهی و ورزشی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بازدید کرد

بازدید از خوابگاه‌های دانشگاه علوم پزشکی بوشهر

در ادامه سفر یک روزه معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت و هیات همراه به بوشهر، دکتر عباس عطوف مدیرکل دانشجویی وزارت بهداشت به همراه مهدی مقدم منش رئیس اداره ورزش‌های قهرمانی این وزارتخانه از اماکن خوابگاهی و ورزشی پردیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بازدید کرد.

به گزارش مفدا، در ادامه سفر یک روزه معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت و هیات همراه به دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، دکتر عباس عطوف مدیرکل دانشجویی وزارت بهداشت به همراه مهدی مقدم منش رئیس اداره ورزش‌های قهرمانی این وزارتخانه صبح امروز چهارشنبه ۲۳ اسفند ماه از اماکن خوابگاهی و ورزشی پردیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بازدید کرد.

مدیرکل دانشجویی وزارت بهداشت به همراه رئیس اداره ورزش‌های قهرمانی این وزارتخانه با حضور در سایت پردیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از مجموعه ورزشی شهدای دانشگاه شامل سالن تیراندازی، سالن چندمنظوره فوتسال، والیبال و سایر رشته‌های ورزشی بازدید به عمل آورد.

همچنین در ادامه، از مجتمع خوابگاهی پردیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر شامل "خوابگاه دخترانه پردیس یک و دو" بازدید شد و دکتر عطوف در جریان وضعیت کمی وکیفی و تجهیزات این خوابگاه‌ها قرار گرفت.

در این بازدید علی کمالی مسئول تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به همراه کارشناسان این حوزه به تشریح فعالیت‌های ورزشی و تربیت بدنی دانشجویان پرداخت و امکانات موجود و کمبودهای مجتمع ورزشی پردیس دانشگاه را با دکتر عطوف مدیرکل دانشجویی وزارت بهداشت در میان گذاشت.

 همچنین همزمان با بازدید دکتر عباس عطوف مدیرکل دانشجویی وزارت بهداشت از اماکن خوابگاهی و ورزشی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، خانم دکتر مریم بختیاری رئیس اداره مشاوره و پایش سلامت معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت با کارشناسان و روسای ادارات مشاوره دانشکده‌ها و خوابگاههای این دانشگاه دیدار و گفت وگو کرد و از نزدیک با مسائل ومشکلات موجود در این حوزه آشنا شد.

دکتر مریم بختیاری در نشست با روسا و کارشناسان ادارات مشاوره دانشکده‌ها و خوابگاه‌های دانشگاه‌های علوم پزشکی بوشهر، به بررسی میزان پرونده‌های پایش سلامت دانشجویان این دانشگاه پرداخت و  در جریان عملکرد فعالیت‌های ادارات مشاوره در خوابگاه‌ها و دانشکده‌ها قرار گرفت و قول‌های مساعدی در راستای رفع مشکلات در این حوزه از سوی رئیس اداره مشاوره و پایش سلامت وزارت بهداشت داده شد.

همچنین عصر امروز چهارشنبه ۲۳ اسفند ماه در ادامه برنامه سفر یک روزه معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت به بوشهر، نمایندگان نشریات دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در قالب نشستی جداگانه با دکتر فراهانی دیدار و به گفت وگو می‌نشینند و به بیان مشکلات و مسائل مختلف در حوزه نشریات و همچنین ارایه راهکارهای لازم جهت بهبود وضع کیفی نشریات دانشجویی این دانشگاه می‌پردازند.

نمایندگان انجمن‌های علمی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز در نشستی جداگانه با دکتر فراهانی معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت به گفت وگو خواهند نشست و مسائل مربوط به حوزه فعالیت انجمن‌های علمی دانشگاه و نقاط ضعف و قوت این انجمن‌ها را با معاون وزیر در میان خواهند گذاشت و در خصوص تقویت فعالیت‌های انجمن‌های علمی این دانشگاه تبادل نظر خواهند کرد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.