چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۸

سرپرست اداره تعالی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی فسا؛

دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی فسا به اردوی معنوی راهیان نور اعزام شدند

راهیان نور

سرپرست اداره تعالی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی فسا ضمن اشاره به اعزام ۲۶ نفر از دانشجویان به اردوی معنوی راهیان نور بیان داشت: این اردو به عنوان یکی از مهم ترین برنامه های معنوی، فرهنگی در دانشگاه ها شناخته شده است.

خانم خدیجه خیراتی، سرپرست اداره تعالی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی فسا ضمن اشاره به اعزام ۲۶ نفر از دانشجویان به اردوی معنوی راهیان نور، خاطر نشان کرد: این اردو به عنوان یکی از مهم ترین برنامه های معنوی، فرهنگی در دانشگاه ها شناخته شده است که به لطف خداوند، امسال شاهد حضور دانشجویان این دانشگاه در اردوی پرفیض راهیان نور هستیم.

وی با اشاره به نقش دانشگاه ها در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت گفت: دانشگاه ها می توانند با تبیین اندیشه های شهدا زمینه ساز آشنایی دانشجویان با فرهنگ شهادت باشند.
خیراتی ادامه داد: بازدید نسل جوان ما موجب آشنایی دانشجویان با شهدا و آرمان های شهدا می گردد و اعزام آنان به مناطق کربلای ایران سبب تجدید میثاق با شهدا و راه آن ها می شود.

سرپرست اداره تعالی فرهنگی دانشگاه، خاطر نشان کرد: دانشجویان در این اردوی چهار روزه از مناطق جنگی شلمچه، چذابه، هویزه، طلائیه و فکه بازدید می کنند.
خیراتی با بیان اینکه شایسته است این اردوها هر ساله با شکوه بیشتری برگزار گردد و نیازمند به تلاش بیشتری در این زمینه هستیم عنوان کرد: جمع کثیری از دانشجویان سراسر کشور باید از  این مناطق بازدید کنند تا هدف نهایی این اردوهای معنوی که انسان سازی می باشد، حاصل گردد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.