چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۶

کتاب "نقشه مفهومی و معماری ذهنی" به چاپ رسید

تبریز

کتاب "نقشه مفهومی و معماری ذهنی" نوشته امیر محمدزاده دانشجوی رشته علوم آزمایشگاهی ، با حمایت دانشگاه علوم پزشکی تبریز به تازگی به چاپ رسیده است.

به گزارش مفدا تبریز ، این کتاب با هدف دستیابی به نیروی پنهان مغز و یادگیری سریع تالیف شده است و دارای ویژگی های خاصی می باشد که به دانش پژوهان در به خاطر آوردن مطالب آموخته شده و کسب موفقیت بیشتر در حرفه آینده کمک می نماید.

در مقدمه کتاب چنین نوشته شده است : در دنیای امروز از افراد خواسته می شود تا با امکانات کمتر کار بیشتر انجام دهند ، دوازده ساعت کار مفید را در سه ساعت انجام دهند ، مسائل را خلاقانه حل کنند ، محصولات جدید را تجاری کنند ، به طور مداوم و ماهرانه بیاموزند ، کارها را ساده تر انجام دهند و همه این ها را با یک زندگی شخصی تعادل بخشند که این کتاب مهارت های ذکر شده را آموزش می دهد.

این کتاب مهارت متحول کننده ای را می آموزد که این مهارت می تواند عملکرد مغز را بهبود بخشیده و یادگیری و تفکر را از طریق دیدن و انجام دادن پیشرفت دهد.

کتاب مذکور آمیخته ای از کتاب "نقشه مفهومی" تالیف دکتر مرتضی قوجازاده و همکاران و آموزش چگونگی خلاصه نویسی کتاب های درسی ، آموزشی و ... می باشد.

ازجمله فصل های مختلف این کتاب می توان به نبرد مغزها ، موانع و بی راهه ها و منوی نقشه های ذهنی اشاره کرد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.