سه‌شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۴

کارگاه آموزشی خانواده و تربیت فرزند برگزار گردید

کارگاه

کارگاه آموزشی خانواده و تربیت فرزند با موضوع مدیریت بازی های رایانه ای در خانواده ویژه کارکنان مجموعه آموزشی فلسفی و ستاد مرکزی دانشگاه برگزار گردید

به گزارش مفداگلستان، در این کارگاه که به همت واحد قرآن و عترت دانشگاه علوم پزشکی گلستان روز شنبه و یکشنبه مورخ ۱۹ و ۲۰ اسفندماه سال جاری با حضور استاد مرتضی جمشیدی کارشناس پژوهش بازی های دیجیتال برگزار شد پیرامون بازیهای رایانه ای در خانواده پرداخته شد.

مرتضی جمشیدی در این کارگاه ها پیرامون اثرات و پیامدهای مثبت و منفی بازی برای کودکان و نوجوانان مطالبی را ارائه داد. کارشناس پژوهش بازی های دیجیتال گونه ها و تیپ های مختلف بازی ها از جمله ژانر ورزشی، ژانر مدیریتی شبیه سازی و ژانر نقش آفرینی را بیان کرد.

جمشیدی، بازی های باقلوا، آقامیرزا و آفتابه را جزو بازی های خانوادگی عنوان کرد و گفت: اینگونه بازی ها دانستنی های انسان را افزایش می دهد

وی افزود:بازی ها دارای کارکرد آموزشی هستند و در واقع پدر و مادر با تجربه بازی های مختلف توسط کودکان و فرزندان خود، اجازه می دهند تا فرزندانشان بر اساس یک مدل و یا سبک زندگی خاص، تربیت شوند و تحت آموزش قرار گیرند.

جمشیدی در پایان، نظام رده بندی بازی های رایانه ای ESRO را مرجعی سالم و مورد اطمینان برای اطلاع از محتوا و رده بندی بازی های رایانه ای دانست.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.