سه‌شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۰:۰۲

با هدف طرح بی واسطه مشکلات و مسائل حوزه درمان

نشست صمیمانه رئیس دانشکده علوم پزشکی سراب با پرستاران برگزارشد

سراب

پرستاران مرکزآموزشی درمانی امام خمینی(ره) سراب در نشست صمیمانه با دکتر ابهری به طرح مسائل و مشکلات خود پرداختند.

به گزارش مفدا سراب،دکتر علیرضا ابهری رئیس دانشکده علوم پزشکی سراب حل مسائل و مشکلات حوزه درمان را نیازمند همراهی و همدلی مسئولانه بدنه جامعه سلامت و مدیران و مسئولان این حوزه دانست و بر همفکری و همکاری جمعی برای رسیدن به توسعه و تعالی در حوزه سلامت تاکید کرد.

وی با طرح این موضوع که ارتباط بی واسطه و بیان آزادانه درددل ها و مسائل و مشکلات کارمندان با مدیران خود یک ضرورت است بیان داشت:اگر مسائل و مشکلات مطرح نشود و اجازه نقد و انتقاد داده نشود،تلنباری از ناگفته ها و دردها انباشته شده و پرواضح است که در این شرایط ارائه خدمت و انجام وظیفه نیز مختل می شود.

رئیس دانشکده علوم پزشکی سراب ایجاد دانشکده علوم پزشکی و پذیرش دانشجویان در رشته های مرتبط با بهداشت و درمان را ظرفیتی برجسته برای منطقه عنوان کرد و افزود: ارتقا کمی و کیفی خدمات در الویت کاری مسئولان دانشکده قراردارد.

طول مدیریت ها مهم نیست کیفیت و تاثیرگذاری مدیران اهمیت دارد.

این مقام مسئول در حوزه سلامت یاداورشد:خدمت در حوزه پزشکی و درمان بزرگترین وخطیرترین ماموریتی است که سربازان حوزه سلامت برعهده گرفته اند و اگر خدای ناکرده براثر کم توجهی و غفلت احتمالی مشکلی برای سلامتی و جان یک انسان به وجود آید نمی توان از زیربار مسئولیت شرعی و اخلاقی آن شانه خالی کرد.

وی تصریح کرد: طول و مدت مدیریت ها مهم نیست بلکه آنچه اهمیت دارد کیفیت و تاثیرگذاری مدیریت هاست و مذیر موفق کسی خواهد بود که توانسته باشد در مدت مسئولیت خود کارنامه قابل قبولی ارائه کند.

در این نشست صمیمانه راه اندازی سریع بخش nicuکودکان،مرکز شیمی درمانی بیمارستان و ایجاد کداحیاء از مطالبات عمده پرستاران بود ضمن اینکه ضابطه مند کردن ارتقا پرستاران ،شفافیت سیستمتشویق و تنبیه  نیز مورد تاکید تعدادی از پرستاران قرارگرفت.

در این نشست پرستاران از پرداخت های به موقع حقوق و مزایای خود ابراز رضایت کردند و از اینکه با صلاحدید معاونت درمان زمینه به کارگرفتن دانشجویان به صورت کاردانشجویی فراهم شده تشکر و قدردانی  خود را بیان داشتند.

انها همچنین تداوم این نشست ها را خواستارشدند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.