دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۳

دبیر کانون فرهنگی رسانه‌ای مبین مطرح کرد:

ویژگی کاری کانون‎‌های فرهنگی کار گروهی است

دومین روز نشست سراسری دبیران کانون های فرهنگی دانشگاه های علوم پزشکی

دبیر کانون فرهنگی و رسانه‌ای "مبین" در دومین نشست سراسری کانون‌های فرهنگی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور ضمن اشاره به نقش سازنده کانون‌های فرهنگی گفت: یکی از ویژگی‌های کاری کانون‌های فرهنگی کار به صورت گروهی است.

سید احمدرضا حسینی دانشجوی رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی ایران و دبیر کانون فرهنگی و رسانه‌ای مبین که در دومین نشست سراسری کانون‌های فرهنگی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور حضور دارد به خبرنگار مفدا گفت: بیش از چند ماه است که کانون رسانه‌ای مبین با هدف تولید محتوا در فضای مجازی کار خود را آغاز کرده است و حدودا ۳۰ عضو فعال نیز داریم و خوشبختانه استقبال خوبی هم از فعالیت این کانون صورت گرفته است.

وی برگزاری نشست سراسری برای دبیران کانون‌های فرهنگی را نقطه مثبت و تاثیرگذار در روند فعالیت کانون‌های فرهنگی دانست و گفت: اینکه دبیران مختلف از دانشگاه‌های مختلف کشور دور هم جمع شده‌اند و در مورد موضوعات تخصصی بحث و تبادل نظر می‌کنند بسیار می‌تواند در انتقال تجارب موثر باشد و بارش فکری خوبی را برای دبیران به همراه دارد.

این دانشجوی فعال فرهنگی حمایت‌های صورت گرفته در مورد کانون‌های فرهنگی در دانشگاه را مثبت ارزیابی کرد و گفت: خوشبختانه حمایت‌های خوبی توسط دانشگاه از فعالیت کانون‌های فرهنگی می‌شود و البته نیاز است که این حمایت‌ها هم جنبه مادی و هم جنبه معنوی داشته باشد و باعث رشد و بالندگی فعالیت‌های فرهنگی شود.

وی کار گروهی در فعالیت‌های فرهنگی را نقطه مثبت و قابل توجه دانست و توضیح داد: یکی از ویژگی‌های کاری کانون‌های فرهنگی کار به صورت گروهی است که باعث می‌شود تمام سنگینی فعالیت بر روی دوش بک نفر نباشد و کار تقسیم شود که همین امر باعث می‌شود دانشجو بتواند در کنار تحصیل کار فرهنگی انجام دهد و تجربه کار گروهی را نیز داشته باشد.

گفتنی است‎‎‏؛ دومین نشست سراسری کانون‌های فرهنگی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور با حضور بیش از ۶۰۰ تن از دبیران کانون‌های فرهنگی و کارشناسان فرهنگی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور طی روزهای ۲۰ و ۲۱ اسفند ماه در محل مجتمع فرهنگی و آموزشی خزرآباد ساری در حال برگزاری است.

برچسب‌ها

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.