دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۶

همزمان با روز ملی راهیان نور

دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان راهی سرزمین نور شدند

راهیان نور

صدیقه رنجبر مدیر فرهنگی دانشگاه گفت:اردوهای راهیان نور فرصت ارزشمندیست که قسمت کوچکی از جان فشانی و رشادتهای فرزندان این آب وخاک را در جریان ۸ سال دفاع مقدس در برابر دشمن قسم خورده به یاد آوریم.

به گزارش مفدا هرمزگان، صدیقه رنجبر مدیر فرهنگی دانشگاه گفت:همزمان با روز ملی راهیان نور، کاروان دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان شامل ۱۱۰ نفر که درقالب  ۲ گروه برادران و خواهران با ۳ دستگاه اتوبوس به مناطق عملیاتی جنوب اعزام می شوند.

رنجبر گفت:گروه اول ۸۷ نفر از دانشجویان خواهر دیروز یکشنبه ۹۶/۱۲/۲۰ پس از تجدید میثاق با شهدا گمنام و با بدرقه مسئولین دانشگاه و بسیج دانشجویی استان عازم این سفر معنوی شدند و گروه دوم ۴۲ نفر از برادران نیز امروز دوشنبه ۹۶/۱۲/۲۱ راهی سرزمین نور می شوند.

وی افزود:اردوهای راهیان نور فرصت ارزشمندیست که قسمت کوچکی از جان فشانی و رشادتهای فرزندان این آب وخاک را در جریان ۸ سال دفاع مقدس در برابر دشمن قسم خورده به یاد آوریم.

مدیر فرهنگی دانشگاه برنامه های این کاروانها را  پس از استقرار در پادگان دژ به این ترتیب اعلام کرد: دانشجویان طی ۴ روز حضور در مناطق عملیاتی از یادمانهای  اروند کنار، طلاییه، شلمچه، دهلاویه، هویزه، دو کوهه، و فتح المبین بازدید خواهند کرد و از حضور راویان و سخنران های کشوری در برنامه های ستادهای مستقر در منطقه استفاده خواهند کرد واز نزدیک با دلاوریها و رشادتهای رزمندگان اسلام بیشتر آشنا خواهند شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.