دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۰

سال 96 با همه کمبودهای مالی، سال ورزشی خوبی برای دانشگاه علوم پزشکی قزوین بود

محسن صباغ

محسن صباغ، رییس اداره تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی قزوین گفت: سال 96 با همه کمبودهای مالی، سال ورزشی خوبی برای دانشگاه علوم پزشکی قزوین بود.

به گفته ایشان با حمایت رییس دانشگاه و معاونان توسعه مدیریت و منابع و دانشجویی – فرهنگی ایشان، اداره تربیت بدنی دانشگاه توانست پنج تیم ورزشی دختران به المپیاد ورزشی دانشجویان در شهر کرد؛ هشت تیم ورزشی کارمندی (بانوان و آقایان) به خزرآباد ساری و شش تیم ورزشی پسران به المپیاد همگانی در خزرآباد ساری اعزام کند. وی افزود که در تابستان نیز دانشگاه میزبان 26 تیم والیبال دانشجویان دختر در مسابقات قهرمان کشوری (ورودی المپیاد)بود.

صباغ، عناوین کسب شده در سال 96 را کسب مقام اول تیمی در رشته آمادگی جسمانی توسط مریم خوینی ها، مریم ستاری و راضیه چگینی؛ کسب مقام اول در رشته تنیس روی میز توسط مجتبی امینی در المپیاد کارکنان دانشگاه های علوم پزشکی کشور؛ کسب دو مدال نقره در دو میدانی ماده 800 و 1500 توسط راضیه چگینی، دانشجوی ارشد آناتومی و کسب مقام پنجم در دو 400 متر توسط زینب شیخی، دانشجوی رشته پرستاری در سیزدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان دختر کشور دانست.

توجه به ورزش های همگانی در دانشگاه

رییس اداره تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی قزوین ضمن آن که از کلیه افرادی که در واحد تربیت بدنی دانشگاه،  خالصانه فعالیت می کنند، قدردانی کرد؛ در خصوص فرمایش رهبر معظم انقلاب با موضوع رویکرد اقشار مردم به ورزش های همگانی، از عملکرد این اداره در جذب بیش از پیش قشر جوان دانشجو و کارکنان دانشگاه در فعالیت های ورزشی در سال 96 خبر داد.

صباغ ادامه داد: اداره تربیت بدنی دانشگاه با برنامه ورزش صبحگاهی روزانه در دانشگاه و اجرای برنامه های کوهنوردی هفتگی و فراهم  کردن وسایل جانبی، مانند: دارت، فوتبال دستی و میز تنیس روی میز در محوطه اداره، زمینه را برای غنی سازی اوقات فراغت علاقمندان و داشتن نشاط و شادابی آنان فراهم کرده است. 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.