دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۷

بحرالعلوم عنوان کرد:

پیش‌بینی حضور ۸۰ هزار شرکت‌کننده در جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان وزارت بهداشت

بحرالعلوم

رییس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت در نشست کانون های فرهنگی دانشگاه های علوم پزشکی با اشاره به اینکه جذب حداکثری، ارتقاء و تعمیق فعالیت‌های قرآنی از اهدافی است که دنبال می‌کنیم، پیش‌بینی کرد، بیش از ۸۰ هزار نفر در جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان وزارت بهداشت شرکت کنند.

به گزارش مفدا، دومین دوره نشست کانون های فرهنگی دانشگاه های علوم پزشکی از ۲۰اسفند ماه به مدت دو روز در ساری در حال برگزاری است.

دکتر محمدمهدی بحر العلوم، رییس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت در دومین روز این نشست سراسری در جمع دبیران کانون‌های «مذهبی» و «قرآن و عترت« دانشگاه های علوم پزشکی با اشاره به اینکه برنامه‌های کانون‌های مذهبی و قرآن و عترت را باید به گونه‌ای طراحی کنیم که مخاطبان بیشتری را شامل شود، گفت: جذب حداکثری، ارتقاء کیفی و تعمیق فعالیت‌های قرآنی از اهدافی است که دنبال می‌کنیم و معتقدم هر فعالیتی که ذیل نام قرآن و عترت قرار می‌گیرد باید از بهترین کیفیت برخوردار باشد.

وی افزود: ایجادتغییر در خود و مخاطبانمان با بهره‌گیری از آموزه‌های قرآنی هدف سوم و به نوعی مهم‌ترین هدفمان در مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت است و اگرچه رسیدن به آن کار دشواری است ولی باید با تمام توان به سمت آن گام برداریم.

رییس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت با بیان اینکه در بیست و دومین دوره جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان وزارت بهداشت، شاهد رشد صد درصدی مخاطبان بوده‌ایم، پیش‌بینی کرد، بیش از هشتاد هزار نفر در دوره آینده جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان وزارت بهداشت شرکت کنند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.