دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۳

آزمون جامع علوم پایه و آزمون جامع پیش کارورزی دانشجویان پزشکی برگزار شد

گناباد

همزمان با سایر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور، آزمون جامع علوم پایه پزشکی و آزمون جامع پیش کارورزی دانشجویان پزشکی با حضور نماینده کلان منطقه 9، در محل دانشکده پرستاری و بهداشت دانشگاه برگزار شد.

به گزارش مفدا گناباد، دکتر سید فرزین میرچراغی رئیس دانشکده پزشکی دانشگاه گفت: دانشجویان شرکت کننده در آزمون جامع علوم پایه پزشکی با قبولی در این آزمون به مرحله  فیزیوپاتولوژی و دانشجویان شرکت کننده در آزمون جامع پیش کارورزی، با قبولی در آزمون، به مرحله کارورزی (اینترنی) راه پیدا خواهند کرد.
وی تعداد دانشجویان شرکت کننده در این آزمون را 54 نفر در آزمون جامع علوم پایه و 19 نفر در آزمون جامع پیش کارورزی عنوان و ضمن تشکر از زحمات تمامی عوامل اجرایی آزمون، اظهار کرد: این دو آزمون، از ساعت 9 صبح الی 12:30 ظهر ادامه داشته و علی رغم سنگینی وظایف محوله، با موفقیت خاتمه یافت که رضایت کامل نماینده کلان منطقه در آزمون را نیز به همراه داشت.
یادآور می‌شود، دکتر مجتبی کیان مهر، معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی گناباد با حضور در محل برگزاری این آزمون‌ها، ضمن عرض خداقوت به دست‌اندرکاران و ابلاغ قدردانی دکتر باذلی رئیس دانشگاه از تلاش‌های عوامل اجرایی آزمون، از نزدیک در جریان روند برگزاری این آزمون‌ها قرار گرفت. 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.