دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۷:۲۰

قائم مقام مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی قم:

برترین‌های مرحله دانشگاهی جشنواره دانشجوی نمونه تجلیل شدند

کاکایی

قائم مقام مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: برترین‌های مرحله دانشگاهی جشنواره دانشجوی نمونه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در نشست شورای فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی قم با دریافت لوح و هدایایی مورد تقدیر قرار گرفتند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی مفدا از قم، علی کاکایی طی سخنانی با اشاره به اینکه در مرحله دانشگاهی بیست و ششمین دوره جشنواره دانشجوی نمونه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی 35 نفر از دانشجویان در مقاطع مختلف تحصیلی شرکت کردند، اظهار کرد: این افراد مستندات خود را در سامانه کشوری جشنواره بارگذاری کردند و در نهایت با انجام فرآیند داوری در سه حوزه فرهنگی، پژوهشی و آموزشی، بر اساس آئین‌نامه مربوطه دو دانشجو با کسب حداقل نمره 60 حائز شرایط انتخاب دانشجوی نمونه شدند.

وی اضافه کرد: طاهره رمضانی دانشجوی نمونه مقطع کارشناسی ارشد و سجاد رضوان دانشجوی نمونه مقطع دکترای حرفه‌ای برای رقابت در مرحله کشوری به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی معرفی شدند و به علت اینکه در مقطع کارشناسی هیچ یک از شرکت‌کنندگان حداقل نمره لازم را کسب نکردند در این مقطع تحصیلی امسال برگزیده‌ای نداشتیم.

قائم مقام مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی قم خاطرنشان کرد: برترین‌های مرحله دانشگاهی جشنواره دانشجوی نمونه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در نشست شورای فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی قم که با دریافت لوح و هدایایی مورد تقدیر قرار گرفتند.

وی یادآور شد: دانشجوی نمونه، فردی است که در حوزه‌های فرهنگی، پژوهشی و آموزشی فعالیت داشته و بتواند امتیازات لازم را براساس آئین‌نامه مربوطه کسب کند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.