دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۲

استقبال گسترده دانشجویان از جشنواره بین المللی سیمرغ

شهبازی

با پایان رسیدن فرصت ثبت و ارسال آثار به جشنواره بین المللی سیمرغ دبیر کمیته سفیران جشنواره در دانشکده علوم پزشکی ساوه گفت: امسال علاوه بر رشد کمی از نظر تعداد آثار ثبت شده پیشرفت قابل توجهی نیز در کیفیت آثار به چشم میخورد.

امیر شهبازی، دانشجوی ترم شش رشته پرستاری و دبیر کمیته سفیران جشنواره سیمرغ در دانشکده علوم پزشکی ساوه در گفت و گو با مفدا با اشاره به اینکه ۴۶۳ اثر از این دانشکده در سامانه جشنواره ثبت شده است از رشد قابل توجه آثار از نظر کمی و کیفی در سال ۹۶ خبرداد.

وی از جمله اقدامات صورت گرفته توسط این کمیته را برپایی ایستگاهی تحت عنوان"سفارتخانه جشنواره سیمرغ" به مدت یک هفته در دانشکده پرستاری و مامایی و حضور سفیران بخش های مختلف در این ایستگاه و همچنین  اعزام سفیران به کلیه دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی سطح شهر، بیمارستان ها و مراکز بهداشتی درمانی به منظور برقراری ارتباط بیشتر با دانشجویان، کارکنان، اعضای هیئت علمی و معرفی هر چه بهتر این رویداد فرهنگی برشمرد.

شهبازی ابراز امیدواری کرد با تلاش بیشتر در این حوزه شاهد پیشرفت جایگاه دانشکده علوم پزشکی ساوه نسبت به سایر دانشگاه ها باشیم و خواستار حمایت بیشتر مسئولان دانشکده در پیشبرد این هدف شد.

نهمین دوره جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت تحت عنوان"جشنواره سیمرغ" امسال برای اولین بار در سطح بین المللی برگزار می شود و اختتامیه آن اردیبهشت ماه سال ۹۷ برگزار خواهد شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.