شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۸:۵۰

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه:

​"کمیته دانشجویی مفدا " زمینه ساز حضور نیروهای جوان و پویا

شورای مرکزی مفدا تربت حیدریه با حضور مدیر روابط عمومی دانشگاه برگزار شد

جلسه شورای مرکزی مفدا  برای نخستین بار با حضورغلامرضا میری مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه و کارشناسان اداره روابط عمومی در ستاد مرکزی دانشگاه برگزار شد و اعضای شورای مرکزی مفدا به ارائه نظرات، پیشنهادات و امکانات موردنیاز در جهت ارتقای سطح کمیته دانشجویی پرداختند.

به گزارش مفدا تربت حیدریه، جلسه شورای مرکزی مفدا  برای نخستین بار با حضور غلامرضا میری مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه و کارشناسان اداره روابط عمومی در ستاد مرکزی دانشگاه برگزار شد و اعضای شورای مرکزی مفدا به ارائه نظرات، پیشنهادات و امکانات مورد نیاز در جهت ارتقای سطح کمیته دانشجویی پرداختند.

در ابتدای جلسه محمدرضا صباغی، مسئول روابط عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات فعالان در حوزه مفدا به بیان توضیحاتی در خصوص کمیته دانشجویی مفدا پرداخت و گفت: از مهرماه امسال با تلاش مضاعف توانستیم شش کمیته را تشکیل دهیم و در حال حاضر  ۱۲نفر اعضای فعال کمیته دانشجویی مفدا هستند .

صباغی ادامه داد : در چهار ماه گذشته به دنبال آن بودیم تا بستر مناسب را جهت فعالیت دانشجویان فراهم کنیم و هدفمان آن است تا دانشجو در پایان دوران تحصیل خود هنر روابط عمومی را به خوبی آموخته باشد.

اعظم صالح زاده دبیر کمیته دانشجویی مفدا، درخصوص کمبود امکانات در مفدا توضیحات مبسوطی ارائه نمود و گفت : روابط عمومی معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه مشکلاتی از قبیل کمبود امکانات را دارد که البته با پیگیری مسئول روابط عمومی این معاونت برخی از مشکلات حل شده است. دبیر کمیته دانشجویی مفدا با اشاره به نیاز به برگزاری کلاس های آموزشی ویژه دبیران و اعضای مفدا، خواهان رسیدگی مسئولین و رفع مشکلات ذکر شده شد.

در ادامه، غلامرضا میری مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه، ضمن عرض خیر مقدم خدمت شورای مرکزی و ابراز خوشحالی از تشکیل کمیته دانشجویی مفدا و ماندگاری آن بیان کرد که در زمینه  تهیه  امکانات برای رفاه حال اعضای شورای مرکزی ؛ در جهت پیشرفت مفدا، حداکثر تلاش خود را خواهند کرد.

 مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه توضیحاتی درخصوص نقش اطلاع رسانی و ارتباطات، اهمیت جایگاه روابط عمومی و حضور پر رنگ معاونت فرهنگی دانشجویی در همه عرصه های دانشگاه اشاره کرد و گفت :  "خبرگزاری مفدا  "  معاونت فرهنگی دانشجویی زمینه ساز حضور نیروهای جوان و پویا است و روابط عمومی این معاونت باید بسیار قوی عمل کرده تا اطلاعات و اخبار لازم  به صورت کامل در اختیار دانشجویان و دانشگاهیان قرار گیرد.

میری در ادامه تاکید کرد: درعصر ارتباطات و دنیای کنونی که هرروزه پیام ها با موضوعات مختلف در حال انتقال هستند وظیفه سنگینی بر دوش فعالان حوزه روابط عمومی است که با تکیه بر دانش روز و امانتداری و رعایت اخلاق حرفه ای مخاطبان سازمانی را اقناع نمایند و بتوانند افکار عمومی را با اهداف سازمانی همسو نمایند.وی افزود:حضور دانشجویان بعنوان نیروهای مستعد،دارای خلاقیت و با انگیزه تاثیر بسزایی در پیشبرد برنامه ها خواهد داشت.

در این جلسه، اعضای حاضر  به بیان نقطه نظرات خود پیرامون پیشرفت کمیته های خود در مفدا پرداختند. در پایان، اعظم صالح زاده به عنوان دبیر کمیته دانشجویی مفدا انتخاب و لوحی به رسم یادبود از جانب معاون فرهنگی دانشجویی و مدیر روابط عمومی به ایشان اعطا گردید و همچنین ازسایر اعضای مفدا تقدیر و تشکر به عمل آمد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.