شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۲:۱۶

آماده‌باش دانشگاه علوم پزشکی برای چهارشنبه‌سوری و عید نوروز

قزلباش

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان اظهار کرد: دانشگاه علوم پزشکی برای ایام چهارشنبه سوری و نوروز در حالت آماده باش است .

  به گزارش مفدازنجان به نقل ازایسنا، منطقه زنجان، پرویز قزلباش در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه  دانشگاه علوم پزشکی و حوزه درمان استان از ایام پیش از عید نوروز در حالت آماده‌باش است، گفت: در این ایام برنامه‌های بسیار فشرده‌ای داشته و بخش‌های بیمارستانی نیز با نیروهای موجود فعالیت خود را ادامه می‌دهند و علی‌رغم اینکه ایام تعطیل است، هیچ خللی در فعالیت این بخش‌ها و ارائه خدمت به مردم  وارد نخواهد شد.

 

وی افزود: در چند سال اخیر، به ویژه امسال از بخش خصوصی نیز مدد خواهیم گرفت و باتوجه به اینکه پیش از این گاهی در بخش دندانپزشکی نیز مشکل داشتیم، امسال به این موضوع توجه شده است و  در بیمارستان‌ها در این حوزه  کشیک داریم؛ البته باید اطلاع‌رسانی در این زمینه شود تا در صورت بروز مشکل مردم نسبت به این مورد آگاهی داشته باشند .

 

وی همچنین در زمینه وجود کشیک آزمایشگاه‌ها و سونوگرافی نیز گفت: علاوه بر وجود کشیک در بیمارستان‌ها در ایندو حوزه، سعی شده است از ظرفیت‌های بخش خصوصی استفاده شود تا در خدمت مردم باشند .

 

قزلباش با اشاره به اینکه برای ایام چهارشنبه سوری نیز برنامه ویژه‌ای برنامه‌ریزی شده است، اظهار کرد: در این ایام به هر حال آسیب هایی را داریم و باتوجه به اینکه به این آسیب ها باید بالافاصله رسیدگی شود و از طرفی معمولا مراجعه کنندگان به بیمارستان آیت‌الله موسوی رجوع می‌کنند، در حالت آماده باش هستیم ضمن اینکه همه بیمارستان‌های سطح شهر نیز برای ایام چهارشنبه سوری در حالت آماده‌باش هستند .

 

وی با اشاره به اینکه امید است با رعایت مردم نسبت به حوادث چهارشنبه سوری، میزان آسیب‌ها و حوادث به حداقل برسد، گفت:این روز باید روز مفرح و شادی برای ایرانیان باشد و بهتر است با رعایت نکات ایمنی به بهترین نحو به پیشواز سال نو برویم .

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.