شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۵

با حضور پر شور و نشاط مسئولان دانشگاه، کارکنان و اعضای هیأت علمی برگزار شد

هفته پایانی مسابقات فوتسال جام پیشکسوتان به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر

تربیت بدنی

رقابت های هفته پایانی مسابقات فوتسال کارکنان و اعضای هیأت علمی بالاتر از 45 سال دانشگاه علوم پزشکی تهران - جام پیشکسوتان (گرامیداشت دهه مبارک فجر) با معرفی تیم های برتر این دوره از مسابقات برگزار شد.

به گزارش مفدا تهران، مسابقات فوتسال کارکنان و اعضای هیأت علمی بالاتر از 45 سال دانشگاه علوم پزشکی تهران (جام پیشکسوتان) که به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر برگزار شده بود، با برگزاری رقابت های هفته نهایی و معرفی تیم های برتر به کار خود پایان داد.
مسابقات فوتسال کارکنان و اعضای هیأت علمی بالاتر از 45 سال دانشگاه تحت عنوان جام پیشکسوتان، به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر در حالی چهارمین دوره خود را پشت سر گذاشت که حضور پر شور و نشاط کارکنان و اعضای هیأت علمی دانشگاه نیز در قالب تیم های شرکت کننده در این رقابتها، به گرمی هفته پایانی این مسابقات افزوده بود.
در رقابتهای هفته پایانی مسابقات فوتسال جام پیشکسوتان، در بازی اول، تیم مرکز بهداشت جنوب توانست با کسب نتیجه 5 بر 1 تیم بیمارستان فارابی را شکست دهد.
در بازی دوم نیز تیم بیمارستان شریعتی، با کسب نتیجه 5 بر صفر بر تیم دکتر یلدا غلبه کرد. در ادامه برگزاری این رقابت‌ها، تیم‌ بیمارستان امام خمینی 4 بر  2 تیم بیمارستان آرش را شکست داد.
در نهایت و پس از برگزاری رقابتهای پایانی چهارمین دوره مسابقات فوتسال جام پیشکسوتان دانشگاه، تیم بیمارستان امام خمینی با 16 امتیاز به مقام قهرمانی، تیم معاونت دانشجویی با 14 امتیاز به مقام نائب قهرمانی، تیم بیمارستان شریعتی با 11 امتیاز به مقام سوم مسابقات دست یافتند.
لازم به ذکر است چهارمین دوره از مسابقات فوتسال کارکنان و اعضای هیأت علمی بالاتر از 45 سال دانشگاه تحت عنوان جام پیشکسوتان به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر از پنجشنبه 5 بهمن ماه سال جاری آغاز و بطور مرتب هر هفته در محل سالن چندمنظوره مجموعه ورزشی شهید چمران برگزار شده است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.