شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۸

مدیر مسئول مفدا -دانشگاه علوم پزشکی جهرم

انتخابات دومین دوره شورای اطلاع رسانی در سومین نشست سراسری مدیران شعب دانشگاهی مفدا برگزار شد

نشست سراسری مدیران شعب دانشگاهی مفدا

انتخابات دومین دوره شورای اطلاع رسانی

انتخابات دومین دوره از شورای اطلاع رسانی مفدا در نشست سراسری مدیران شعب دانشگاهی مفدا و در مرکز همایش‌های بین المللی رازی دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار شد .

به گزارش مفدا جهرم  "  انتخابات دومین دوره شورای اطلاع رسانی مدیران شعب مفدا در این نشست  برگزار شد و حاضران با قرارگرفتن در مناطق ده‌گانه آمایشی انتخابات را برگزار  و نفرات برگزیده مشخص شدند.

 انتخابات دومین دوره شورای اطلاع رسانی مدیران شعب مفدا برگزار شد که در پایان این انتخابات افراد زیر با حد اکثر آرا منتخب این انتخابات شدند (بهرام مهتابی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز به نمایندگی از منطقه جنوب،   عظیمه علیزاده از دانشگاه علوم پزشکی اهواز به نمایندگی از منطقه جنوب غرب، حسین توکلی از دانشگاه علوم پزشکی گناباد به نمایندگی از منطقه شمال شرق،  سعیده عرب سعیدی از دانشگاه علوم پزشکی کاشان به نمایندگی از منطقه مرکزی ،  عادل فندرسکی‌نژاد از دانشگاه علوم پزشکی بابل به نمایندگی از منطقه شمال، ایوب اندبیلی از دانشگاه علوم پزشکی تبریز به نمایندگی از منطقه شمال غرب، مسعود بابایی از دانشگاه علوم پزشکی قم به نمایندگی از منطقه البرز مرکزی و  پرستو نهایی از دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه به نمایندگی از منطقه غرب، برای یک دوره یک ساله به عضویت شورای هماهنگی مدیران شعب مفدا در آمدند.

 در  نشست یاد شده کمسیونهایی جهت بررسی اخبار و اطلاعات مندرج شده در شعب دانشگاهی مفدا تشکیل شد که وظایف هر یک به تفصیل بازگو و منعقد شد  .

گفتنی است پیش‌نویس آیین نامه جدید مفدا تدوین شده و تا پایان اسفند به دانشگاه‌های علوم‌پزشکی ابلاغ می‌شود  در این آیین نامه ساختار مفدا به صورت مفصل تشریح شده است.

در بخش دیگری از این نشست از تعدادی  از مدیران سابق شعب مفدا با اهدای لوح تقدیر قدردانی صورت گرفت.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.