شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۰

شانزدهمین همایش پیاده روی کارکنان

پیاده روی

شانزدهمین همایش پیاده روی کارکنان با حضور 2500 نفر؛پیاده روی در فضای بهاری دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برگزار گردید.

به گزارش مفدا اصفهان؛ صبح جمعه 18 اسفند ماه شانزدهمین همایش پیاده روی کارکنان با حضور بیش از 2500 نفر از کارکنان و خانواده ایشان مسیر سه کیلومتری از تالار ابن سینا تا مجموعه ورزشی این دانشگاه را پیاده رفتند.. مراسم از ساعت 5/6 صبح با پذیرش افراد شرکت کننده به همراه اهدا فولدرهای تهیه شده و مراسم باستانی و کاشت دو نهال درخت به صورت نمادین به مناسبت روز درختکاری توسط ریاست دانشگاه و معاونت محترم توسعه انجام شد. و پیاده روی از ستاد آغاز و در مسیر پیاده روی برنامه های متنوع اجرا شد.

در سالن شهید موحدی توزیع صبحانه اجرا و پرسنل خدوم همراه با ریاست دانشگاه و معاونین محترم دانشگاه (توسعه و منابع انسانی ، دانشجویی ، فرهنگی و غذا و دارو) صرف شد. در این دوره از همایش جوایز بیست و سومین جشنواره ورزش کارکنان علوم پزشکی توزیع و از تیمهای برتر با اهداء جام و احکام قهرمانی تقدیر به عمل آمد .

سخنرانی خانم دکتر چنگیز ریاست دانشگاه و دکتر یوسفی معاون توسعه و رئیس کمیته ورزش کارکنان و سپس برنامه های هنری ومتنوع و متمایز همچنین در حدود 200 جایزه برای فرزندان کارکنان و 100 جایزه قرعه کشی به افراد شرکت کننده  اهدا جوایز به قید قرعه به افراد شرکت کننده از برنامه های این دوره پیاده روی خانوادگی بود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.