شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۵

کسب موفقیتی بزرگ در جشنواره ملی شهید مطهری توسط عضو هیات علمی دانشگاه

دکتر میرچراغی

دکتر میرچراغی، رییس دانشکده پزشکی و عضو هیات علمی دانشگاه موفق شد عناوین اول و سوم کشوری یازدهمین جشنواره ملی آموزش پزشکی شهید مطهری (ره) را کسب نماید.

 به گزارش مفدا گناباد، با توجه به نتایج اعلام شده از سوی وبسایت رسمی نوزدهمین همایش کشوری آموزش پزشکی و یازدهمین جشنواره  کشوری شهید مطهری (ره)، فرآیندهای ارایه شده از سوی دکتر سید فرزین میرچراغی، رییس دانشکده پزشکی و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی گناباد با عناوین « ساخت شبیه ساز واقعیت مجازی تعاملی (Interactive Virtual Reality) معاینات بالینی نورولوژی و ریه » حائز رتبه اول کشوری در حیطه  طراحی و تولید محصولات آموزشی پزشکی، و « ادغام آموزش الکترونیک در فرایندهای آموزشی و درمانی دانشگاه علوم پزشکی گناباد در راستای نوآوری و بهبود کیفیت آموزش علوم پزشکی » حائز رتبه سوم کشوری در حیطه یادگیری الکترونیک گردید که با توجه به همزمانی این دو رویداد، اتفاقی کم سابقه در سطح دانشگاه های علوم پزشکی و افتخاری بزرگ برای دانشگاه علوم پزشکی گناباد است.
جشنواره ملی شهید مطهری (ره) و همایش ملی آموزش پزشکی، بزرگترین رویداد آموزشی علوم پزشکی کشوراست که هر ساله در نیمه اردیبهشت ماه و به میزبانی مرکز توسعه آموزش پزشکی (EDC) وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، با حضور اساتید و دانشجویان علوم پزشکی سراسر کشور در شهر تهران برگزار می گردد.
در این رویداد عظیم، اساتید و دانشجویان ضمن رقابت سالم و سازنده، به ارائه دستاوردها و نوآوری ها در آموزش علوم پزشکی می پردازند.
شایان ذکر است که نتایج نهایی رقابت فرآیندهای آموزش علوم پزشکی، پس از 3 مرحله داوری توسط اساتید نخبه و خبره علوم پزشکی کشور و مسئولان وزارتی، از سوی EDC وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در نیمه اسفند ماه اعلام، و فرآیندهای برتر کشوری معرفی می گردند.
لازم به ذکر است که جشنواره  کشوری شهید مطهری (ره)، دهم لغایت دوازدهم اردیبهشت ماه سال آینده در سالن همایش های رازی تهران، برگزار، و از صاحبان فرآیندهای برتر کشوری در حضور مقامات بلند پایه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، تقدیر خواهد شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.