شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۷

کانون دانشجویی نماز کوثر

کارگاه آموزشی با موضوع « به تو چه؟! » در دانشگاه برگزار شد

دانشگاه علوم پزشکی جهرم

کارگاه آموزشی  با موضوع « به تو چه؟!  » در دانشگاه برگزار شد

هرکسی موظف به امر به معروف و نهی از منکر تمام منکرات انجام شده و تمام معروفات ترک شده است و اولویت درآن به معنی نفی سایر وظایف در امر به معروف نیست .

به گزارش مفدا-جهرم  "   این مراسم تحت عنوان کارگاه آموزشی «  به تو چه!؟  »  توجه دانشجویان را به خود جلب کرد و با استقبال جمع کثیری از دانشجویان رو به رو شد  .

این کارگاه آموزشی  با محوریت امر به معروف و نهی از منکر به همت کانون نماز کوثر در تاریخ ۱۲/۱۲/۹۶ در سالن کنفرانس ایرانمش دانشگاه علوم پزشکی جهرم برگزار شد  .

حجت الاسلام  حسینی از سخنوران توانای شهر جهرم در مورد راه و روش امر به معروف و پاسخگویی به سوالاتی همانند «  به تو چه»  سخن گفت  .

 وی با پاسخ به سوالات مطرح شده  عنوان داشت  :  امر به معروف یعنی دستور دادن یا توصیه کردن از سوی فرد مسلمانان  به دیگران به انجام آنچه از نظر عقل یا شرع اسلام خوب در نظر گرفته می‌شود و نهی از منکر یعنی دستور دادن یا توصیه کردن از سوی فرد مسلمان به دیگران به انجام ندادن آنچه به از نظر عقل یا شرع اسلام بد در نظر گرفته می‌شود  این توصیه گفتاری است و شامل جرح نمی‌شود  .

در پایان به قید قرعه به سه نفر از دانشجویان دختر بن خرید از نمایشگاه حجاب و عفاف و به سه نفر از دانشجویان پسر کارت هدیه اهدا شد  .

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.