شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۸

مدیر فرهنگی دانشگاه خطاب به دانشجویان جدیدالورود :

نگذارید هیچ چیز شما را نا امید کند که ریشه همه بدبختی ها از نا امیدیست

همایش جدیدالورودها لرستان

همایش معارفه دانشجویان جدیدالورود بهمن‌ماه در آمفی‌تئاتر مجتمع گلدشت با حضور معاون فرهنگی دانشجویی، مدیر فرهنگی دانشگاه و رؤسای دانشکده‌ها برگزار شد.

به گزارش مفدا لرستان، مراسم معارفه دانشجویان ورودی بهمن سال ۹۶ در همین ماه با حضور مسئولان و دانشجویان برگزار شد.

موسوی خطاب به دانشجویان جدیدالورودگفت:شما سرمایه های این مملکت نسبت به اطراف خود و سرنوشت خود بی تفاوت نباشید و نگذارید هیچ چیز شما را نا امید کند که ریشه همه بدبختی ها از نا امیدیست.
وی در ادامه افزود: در طول دوره تحصیل حداقل یک بار به دفاتر فرهنگی و نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه سر بزنید چرا که در این دو واحد برای همه علایق و استعدادهای شما برنامه وجود دارد .

در ادامه موسوی با معرفی مختصر واحدهای مشارکت فرهنگی دانشگاه گریزی نیز به معرفی جشنواره های قرانی، فرهنگی، نشریات و دانشجوی نمونه زدند و از دانشجویان برای مشارکت بیشتر دعوت نمودند و در آخر  به دانشجویان تاکید کرد که پل ارتباطی بین ما و شما سایت مفدای لرستان هست روزانه به آن سر بزنید و خودتان را در اینه سایت مفدا ببینید.

 از جذابیت های این مراسم حضور مسئولین دانشگاهی در مراسم بود. دکتر علی شیخیان معاون فرهنگی دانشجویی، دکتر فلاحی و دکتر شرفی رؤسای دانشکده‌های بهداشت و تغذیه و پیراپزشکی، خانم موسوی مدیریت فرهنگی دانشگاه  از حاضرین در این مراسم بودند.

در ادامه بعضی از دانشجویان در سخنانی کوتاه دانشجویان را به شرکت در فعالیت‌های فرهنگی و علمی تشویق کردند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.