یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۸:۰۱

در نشست مدیران شعب دانشگاهی مفدا صورت گرفت؛

قدردانی از مدیران سابق شعب دانشگاهی«مفدا»

سومین نشست سراسری مدیران مسئول شعب مفدا

در بخشی از سومین نشست سراسری مدیران شعب دانشگاهی پایگاه اطلاع رسانی«مفدا» از تعدادی از مدیران سابق شعب دانشگاهی با اهدای لوح تقدیر قدردانی شد.

به گزارش مفدا، سومین دوره نشست سراسری مدیران شعب دانشگاهی«مفدا» از سیزدهم اسفندماه در مرکز همایش های بین المللی رازی دانشگاه علوم پزشکی ایران آغاز شده است.

در بخشی از مراسم روز نخست این نشست از تعدادی از مدیران سابق شعب دانشگاهی مفدا و همچنین اعضاء نخستین شورای هماهنگی مدیران شعب با اهدای لوح تقدیر قدردانی شد.

زینب نظام از دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه، علی آتشی‌پور از دانشگاه سیرجان، مرتضوی پور از دانشگاه مشهد، باغچه ای از دانشگاه علوم پزشکی ساوه، علی رمضانی از دانشگاه علوم پزشکی سبزوار، اکبری از دانشگاه علوم پزشکی بم، لیلا احمدی از دانشگاه علوم پزشکی اهواز، ابراهیم نژاد از دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، اصغر آبکار از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، برجی خانی از دانشگاه علوم پزشکی قزوین، حسن نژاد دانشگاه علوم پزشکی اراک و محمدرضا انصاری از دانشگاه علوم پزشکی آبادان از جمله مدیران سابق شعب مفدا بودند که در این بخش از آنان قدردانی شد.

در این نشست همچنین از اعضاء نخستین دوره شورای هماهنگی شعب«مفدا» قدردانی شد.

مهتابی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز، توکلی از دانشگاه علوم پزشکی گناباد، رضایی از دانشگاه علوم پزشکی همدان، عرب سعیدی از دانشگاه علوم پزشکی کاشان، ایرانی از دانشگاه علوم پزشکی گیلان، پرتویی از دانشگاه علوم پزشکی کردستان، محمدی از دانشگاه علوم پزشکی ارومیه، سخاوت از دانشگاه علوم پزشکی دزفول از اعضاء نخستین شورای هماهنگی مدیران شعب بودند که با حضور مهدی معماری، مدیر روابط عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت از آنان قدردانی شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.