یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۴

برگزاری سومین دوره نشست سراسری مدیران شعب مفدا

سومین نشست سراسری مدیران مسئول شعب دانشگاهی مفدا

سومین نشست سراسری مدیران مسئول شعب دانشگاهی مفدا در مرکز همایش های بین المللی رازی دانشگاه علوم پزشکی ایران از ۱۳ اسفند ماه به مدت ۲ روز در حال برگزاری است

به گزارش مفدا، این نشست دوروزه با حضور مهدی معماری، مدیر و تعدادی از کارشناسان روابط عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت از ۱۳ اسفند ماه آغاز به کار کرده است.

در این نشست کمیسیون‌های چهارگانه شعب«مفدا» با هدف کار مطالعاتی، نظارتی و تحقیقاتی تشکیل شد.

مهدی معماری، مدیر روابط عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت در بخشی از این نشست سراسری با اشاره به اهمیت تشکیل کمیسیون های تخصصی در حوزه اطلاع‌رسانی شعب مفدا گفت: «فضای مجازی»، «چندرسانه‌ای»، «خبر» و «دانشجویی» عناوین کمیسیون‌های یاد شده هستند که مدیران مسئول شعب مفدا باید در یکی از این کمیسیون ها عضو شوند و یک نفر نیز به عنوان دبیر کمیسیون، نتایج نشست ها و اقدامات کمیسیون ها را گزارش دهد.

همچنین در مورد وظایف این کمیسیون ها گفت:بررسی وضعیت موجود محتوای چندرسانه ای منتشر شده در پایگاه های اطلاع رسانی مفدا، بررسی وضعیت منابع انسانی شاغل در سرویس چندرسانه ای،  بررسی تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری سرویس های چندرسانه ای منتشر شده در مجموعه پایگاه های اطلاع رسانی مفدا از وظایف کمیسیون چندرسانه ای  است. نظارت بر محتوای کلیه اخبار تولیدی شعب مفدا، بررسی سطح کیفی مطالب منتشر شده در شعب مفدا و ارائه راهکارهای ارتقاء سطح کیفی و نظارت بر محتوا، ارتباط مستمر با مدیران مسوول مفدا در راستای برطرف کردن نقائص و مشکلات این حوزه از وظایف کمیسیون فضای خبر است. 

همچنین در خصوص کمیسیون دانشجویی افزود: قصد داریم در آینده نزدیک تشکیل دهیم و از آنجا که پوشش اخبار دانشجویی در شعب مفدا از اهداف اصلی و اساسی مفدا است و این کمیسیون به رصد وضعیت موجود و راهکار مناسب در این حوزه خواهد پرداخت.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.