یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۴

برای نخستین بار؛

برگزاری جشنواره دانشجوی نمونه کشوری در دانشگاه علوم پزشکی تهران

بیست و ششمین جشنواره دانشجوی نمونه کشوری

با پیشنهاد وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به دبیرخانه جشنواره دانشجوی نمونه کشوری، قرار است بیست و ششمین دوره این جشنواره به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار شود.

به گزارش مفدا تهران، بیست و ششمین جشنواره دانشجوی نمونه کشوری روز سه شنبه 15 اسفندماه 1396 از ساعت 15 تا 17 در آمفی تئاتر ستاد مرکزی دانشگاه علوم پزشکی تهران به نشانی خیابان قدس، تقاطع بلوار کشاورز، با حضور معاون اول رئیس جمهور، وزرای بهداشت و علوم، رؤسای دانشگاه ها، دانشجویان برگزیده نمونه و خانواده های آنان و دیگر مسئولان برگزار می شود.
جشنواره دانشجوی نمونه کشوری که تاکنون در نهاد ریاست جمهوری برگزار می شده است، با پیشنهاد وزارت بهداشت زین پس در دانشگاه ها و در سال جاری، برای نخستین بار بیست و ششمین دوره آن در دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار خواهد شد.
جشنواره دانشجوی نمونه کشوری هر ساله با اهداف الگوسازی از دانشجویان نمونه، ترویج فرهنگ علم‌آموزی و پژوهش‌گری، ارتقاء انگیزه فعالیت‌های علمی و فرهنگی در میان ایشان، تشویق دانشجویان به پرورش همزمان ابعاد متعدد شخصیتشان در حوزه آموزش، پژوهش، فرهنگی و اخلاقی، هدایت دانشجویان برتر به تولید محصولات متنوع علمی-پژوهشی (مقالات، تالیف کتب، طرح‌های پژوهشی و ... برگزار می شود.
در بیست و ششمین جشنواره دانشجوی نمونه کشوری، تعداد 13 دانشجوی برگزیده وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و 17 دانشجوی برگزیده وزارت علوم، تحقیقات و فناوری معرفی خواهند شد.
توضیح اینکه، حضور پرشور دانشجویان در این مراسم باعث دلگرم شدن برگزیدگان دانشگاه علوم پزشکی تهران و به دنبال آن یک بار دیگر برافراشته شدن نام دانشگاه علوم پزشکی تهران در کشور خواهد شد؛ بدینوسیله از تمامی دانشجویان دانشگاه دعوت می شود تا در این مراسم باشکوه شرکت کنند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.