یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۶

برگزاری جلسه کمیته مفدای دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تهران

کمیته مفدای تهران

در آستانه برگزاری بیست و ششمین جشنواره دانشجوی نمونه کشوری و همچنین مراسم معارفه و اهدای احکام اعضای جدید شورای صنفی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران، جلسه کمیته مفدای دانشجویی به منظور بررسی و راهکارهای اطلاع رسانی و نشر اخبار به دانشجویان و دانشگاهیان تشکیل شد.

به گزارش مفدا تهران، این جلسه بر اساس دستورالعمل اجرایی معاونت فرهنگی دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و همچنین برنامه عملیاتی سال جاری، روز شنبه 12 اسفند 96 از ساعت 15 تا 16 در سالن شورای معاونت دانشجویی و فرهنگی با حضور علی محمدی فیض آباد مسئول روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی، حسین شیخ محمدی کارشناس روابط عمومی، محمدمعین افشاری دبیر کمیته مفدا، علیرضا رضایی مسئول واحد تخصصی خبر، زهرا ولیزاده مسئول واحد تخصصی کانال خبری و کسری حاتم پور مسئول واحد تخصصی سمعی و بصری برگزار شد.
در این جلسه ابتدا افشاری گزارش کاملی از جلسه دبیران و نمایندگان کمیته های مفدای دانشگاه ها در روابط عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارتخانه متبوع ارائه داد و مورد نقد و بررسی قرار گرفت.
در ادامه، محمدی فیض آباد در خصوص برگزاری بیست و ششمین جشنواره دانشجوی نمونه کشوری که برای نخستین بار در دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار خواهد شد و همچنین مراسم معارفه و ابلاغ احکام اعضای جدید شورای صنفی دانشجویان دانشگاه توضیحاتی ارائه داد و از دانشجویان عضو کمیته مفدا خواست تا بهترین تمهیدات را برای اطلاع رسانی قبل، حین و پس از برگزاری این جشن ها را مدنظر قرار دهند.
دستور دیگری که مورد بررسی قرار گرفت، برگزاری جشن یکسالگی تأسیس رسانه دانشجویی «ساختمان 43» بود که دانشجویان با ارائه پیشنهادات خود مواردی را برای این جشن در نظر گرفتند.
توضیح اینکه، بیست و ششمین جشنواره دانشجوی نمونه کشوری برای نخستین بار خارج از نهاد ریاست جمهوری روز سه شنبه 15 اسفند 96 در آمفی تئاتر ستاد مرکزی دانشگاه علوم پزشکی تهران و مراسم معارفه و اهدای احکام اعضای جدید شورای صنفی دانشجویان روز چهارشنبه 16 اسفند ماه بوده و هر دو برنامه از ساعت 15 تا 17 برگزار خواهند شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.