یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۳

برگزاری جلسه شورای اطلاع رسانی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه

شورای اطلاع رسانی

در آستانه برگزاری بیست و ششمین جشنواره دانشجوی نمونه کشوری، جلسه شورای اطلاع رسانی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه به منظور بررسی و راهکارهای آگاهی افزایی و نشر اخبار و اطلاع به دانشجویان و دانشگاهیان تشکیل شد.

به گزارش مفدا تهران، این جلسه بر اساس دستورالعمل اجرایی معاونت فرهنگی دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و همچنین برنامه عملیاتی سال جاری، روز شنبه 12 اسفند 96 از ساعت 16 تا 17 در سالن شورای معاونت دانشجویی و فرهنگی با حضور دکتر حلب چی رئیس شورا، علی محمدی فیض آبادی دبیر شورا، دکتر مهدی نوروزی و دکتر ابوالقاسم اصفیاء از مدیران معاونت دانشجویی و فرهنگی برگزار شد.
در این جلسه ابتدا دکتر حلب چی از نحوه برگزاری جشنواره های دانشجوی نمونه قبلی و اینکه این بار برای اولین بار خارج از نهاد ریاست جمهوری در دانشگاه ها برگزار می شود توضیحاتی داد.
وی در ادامه، اطلاع رسانی به دانشجویانی که به دلیل اقتضای درسی و کاری مانند رزیدنت ها دسترسی به اخبار پردیس مرکزی را ندارند، بسیار مهم برشمرد و افزود: باید اطلاع رسانی در همه زمینه ها و به خصوص جذب دانشجویان برای حضور در جشن دانشجوی نمونه کشوری بسیار خوب و کافی باشد تا شاهد مراسمی پرشور و درخور نام دانشگاه علوم پزشکی تهران باشیم.
رئیس شورای اطلاع رسانی در آخر از حاضران خواست تا با پیشنهادات خود، راهکارهای مناسبی برای این امر اخذ شود.
توضیح اینکه، بیست و ششمین جشنواره دانشجوی نمونه کشوری برای نخستین بار خارج از نهاد ریاست جمهوری روز سه شنبه 15 اسفند 96 از ساعت 15 تا 17 در آمفی تئاتر ستاد مرکزی دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار خواهد شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.