یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۸

نشست روسای ادارات تغذیه و خوابگاه‌های دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور برگزار می‌شود

خوابگاه ها

نشست روسای ادارات تغذیه و خوابگاه‌های دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی سراسر کشور به ترتیب روزهای ۱۳ و ۱۵ اسفند ماه جاری در محل صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت برگزار می‌شود.

به گزارش مفدا، نشست روسای ادارات تغذیه و خوابگاه‌های دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی سراسر کشور به ترتیب روزهای ۱۳ و ۱۵ اسفند ماه جاری در محل صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت برگزار می‌شود.

فردا یکشنبه ۱۳ اسفند ماه نشست روسای ادارات تغذیه دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور با حضور دکتر عباس عطوف مدیرکل دانشجویی وزارت بهداشت و افسانه صادقی رئیس اداره رفاهی و امور خوابگاه‌های اداره کل دانشجویی و روسای ادارات و کارشناسان تعذیه دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور با هدف توانمندسازی و دانش افزایی مدیران و روسای ادارات تغذیه و آشنایی با برنامه‌های سال ۹۷ این اداره از جمله برنامه عملیاتی، برگزار می‌شود.

همچنین روز سه‌شنبه ۱۵ اسفند ماه نشست روسای ادارات خوابگاه‌های دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی سراسر کشور  با هدف توانمندسازی و دانش افزایی روسای این اداره با حضور دکتر عباس عطوف مدیرکل دانشجویی وزارت بهداشت در محل صندوق رفاه وزارت بهدشات برگزار می‌شود.

در این نشست برنامه عملیاتی مرتبط با اداره خوابگاه‌ها که باید در طول سال از سوی روسای ادارات خوابگاهها اجرا شود مورد بحث و تبادل نظر قرار می‌گیرد و آموزش‌های لازم در خصوص اداره خوابگاه‌های دانشجویی، نکات آموزشی و توجیهی به شرکت‌کنندگان ارایه داده می‌شود.

این دو نشست در روزهای مذکور از ساعت ۸ صبح تا ۱۶ برگزار می‌شود.

گفتنی است در این نشست سرکار خانم دباغ رئیس اداره خوابگاه ها و سرکار خانم سالاری رئیس اداره تغذیه از دانشگاه علوم پزشکی گناباد نیز حضور خواهند یافت.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.