یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۱

داوری آثار جشنواره واژه آغاز شد

استقبال پرشور دانشجویان از نخستین جشنواره نشریات واژه دانشگاه

داوری آثار

به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: دبیرخانه کمیته ناظر بر نشریات دانشگاهی به منظور حمایت معنوی از نشریات دانشگاهی اولین دوره از جشنواره داخلی نشریات دانشجویی با عنوان «واژه» را برگزار می نماید.

دکتر ناصری با اعلام این خبر اظهار داشت: جشنواره دانشجویی واژه به کوشش دبیرخانه کمیته ناظر بر نشریات دانشگاه برای نخستین بار برگزار شد و به همت اصحاب نشریات دانشجویی ما توانستیم آثار زیادی را در این زمینه جذب نمائیم. وی در همین راستا اذعان داشت: در این جشنواره؛ نشریات دانشجویی که در بازه زمانی فروردین 1395 لغایت بهمن 1396 آثار منتشر شده خود را برای دبیرخانه موقت جشنواره واقع در مدیریت تعالی فرهنگی و فوق برنامه از تاریخ 14 بهمن لغایت 30بهمن ماه سال جاری ارسال کردند، مورد ارزیابی و داوری قرار خواهند گرفت.
دکتر ناصری مدیر تعالی فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه بیان کرد: داوری آثار این دوره از جشنواره توسط امیرهوشنگ قلندری مدرس و داور وزارت بهداشت در جشنواره تیتر 10، در دو مرحله صورت پذیرفت که مرحله ابتدایی آن از روز دوشنبه هفتم آغاز شده است و تا پایان روز سه شنبه هشتم اسفند ماه  نیز خاتمه یافت.
وی اظهار داشت: مرحله نهایی داوری نیز توسط قلندری و علامه زاده در روز چهارشنبه نهم بهمن ماه، آغاز خواهد شد. همچنین مدیر تعالی فرهنگی و فوق برنامه افزود: جشنواره واژه شامل دو بخش آثار برگزیده و نشریات برتر بود که تعداد 259 اثر به دبیرخانه موقت ارسال و در حال داوری مرحله دوم می باشد و از برگزیدگان اول تا سوم نیز در هر زمینه تقدیر به عمل خواهد آمد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.