یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۲

دکتر کدخدازاده در نشست مشترک با دبیران شوراهای صنفی خوابگاه ها و دانشکده ها: بسیاری از امور در معاونت با همیاری دانشجویان صورت می گیرد

dr.kadkhodazadeh

به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه:جلسه مشترک دبیران شوراهای صنفی خوابگاه ها و دانشکده ها با مسئولین معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه روز دوشنبه ۷اسفند برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه:جلسه مشترک دبیران شوراهای صنفی خوابگاه ها و دانشکده ها با مسئولین معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه روز دوشنبه ۷اسفند برگزار شد.

در این نشست ابتدا دکتر کدخدازاده  معاون فرهنگی و دانشجویی به سوال یکی از دبیران در خصوص پیشنهاد حکم انضباطی برای دبیر مرکزی شورای صنفی در شورای بدوی انضباطی دانشگاه مواجه شد که در رابطه با ابهامات مطرح شده در این خصوص، توضیحاتی را ارائه داد.

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه در این خصوص بیان کرد: پرونده مذکور از تیر ماه تشکیل و کارشناسی های متعدد در خصوص آن صورت پذیرفته بود.  در خصوص ارتباط پیشنهاد این حکم با فعالیت دانشجوی مذکور در شورای صنفی با قاطعیت باید گفت موارد مطرح شده در کمیته انضباطی مربوط به تجمع بدون مجوز در سطح دانشکده پرستاری و مامایی، بر هم خوردن نظم عمومی دانشکده، ممانعت از ارائه خدمات آموزشی و نیز جلوگیری از برگزاری امتحانات است و این موارد هیچ گونه ارتباطی با فعالیت های دانشجوی مذکور در شورای صنفی ندارد.

وی در همین راستا افزود:دانشجویان در خصوص احکام صادره در شورای بدوی حق اعتراض و بررسی مجدد دارند و این حکم در شورای تجدیدنظر مجددا مطرح و بررسی می شود و پس از تأیید شورای مذکور قابلیت اجرا دارد.

دکتر کدخدازاده در ادامه خاطر نشان کرد: مجموعه دانشگاه و به ویژه معاونت دانشجویی و فرهنگی در دوره جدید فعالیت، در همه عرصه ها و شئون دانشگاه به دنبال افزایش مشارکت دانشجویان بوده٬به گونه ای که تاکنون جلسات متعددی با اعضای کانون ها و تشکل های مختلف به صورت جداگانه و مستمر تشکیل شده و علاوه بر بهره گیری از نظرات دانشجویان با تکیه بر اصل مشارکت جویی دانشجویان، بسیاری از امور با همیاری ایشان در حال انجام است. 

شایان توجه است که جلسات مختلف معاونت دانشجویی و فرهنگی با شورای صنفی دانشگاه نیز پیش از این برگزار شده و در آینده نیز تداوم دارد و در امور مختلف از نظرات اعضای این شورا استفاده شده است. 

در ادامه این جلسه هریک از دبیران واحدهای مربوطه دانشگاه به ارائه وضعیت موجود و تشریح مسایل واحدهای خود در زمینه های صنفی، رفاهی، فرهنگی، تربیت بدنی و بهداشت و درمان پرداختند و با هم فکری و مشورت مدیران مربوطه ، راهکارهایی برای حل این مسائل پیشنهاد و تدابیری برای عملی کردن این راهکارها اتخاذ شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.