یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۹

جلسه مشترک دبیران کمیته دانشجویی مفدا دانشگاه های پایتخت با مدیر روابط_عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی وزارت بهداشت

دبیران مفدا

به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه:اولین نشست سردبیران و دبیران کمیته #مفدا دانشگاه های علوم پزشکی شهر تهران با حضور مهدی معماری مدیر روابط_عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی وزارت بهداشت برگزار شد.

در این نشست که مهدی معماری مدیر روابط_عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت و جمعی از سردبیران و دبیران کمیته مفداهای شهر تهران شرکت داشتند، حاضرین به تبادل نظر در رابطه با وضعیت موجود مفداهای شعبه خود پرداختند.

محمد محمدیان سردبیر کمیته مفدای دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و دانشجوی بینایی سنجی دانشگاه در این نشست اظهار داشت: مفدای دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با وجود عمر کمی که از آغاز آن می گذرد، توانسته است جایگاه خوبی در بین دانشجویان پیدا کند و به عنوان یکی از پرمخاطب ترین و پرکارترین مراجع اطلاع رسانی دانشگاه شناخته شود.

محمدیان افزود: مفدای علوم پزشکی شهید بهشتی به عنوان محل اعتماد و استناد نهادهای مختلف دانشجویی تلاش می کند تا از همه ظرفیت های دانشجویان دانشگاه استفاده کند و با تعامل سازنده با نهادهای مختلف دانشجویی، در راستای اعتلای سطح آگاهی حوزه دانشجویی و فرهنگی دانشگاه گام بردارد و فضای شور و نشاط و مشارکت همگانی را در دانشگاه مهیا کند.

محمدیان در بخش دیگری از سخنان خود به تشریح چالش ها و موانع پیش روی مفدای علوم پزشکی شهید بهشتی پرداخت و ابراز امیدواری کرد که با همکاری چندجانبه همه دستگاه های مربوطه این موانع و مسائل مرتفع شود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.